reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Filonka, jak po cesarce samopoczucie?

przebieg cc możesz se poczytac u nas na kwietniówkach, na "opowiesci z porodówki"
a teraz czuje sie juz dobrze, troche ciagna szwy, najbardziej przy wstawaniu z łuzka. ale jest oki. nosze pas poporodowy, wiec tez jakas ulga jest. i co najwazniejsze wracam do swych rozmiarów . a może nawet sciagnęlo mnie bardziej .
 
reklama
a tak wogóle to dzień dobry :)))
mały dziś zrobił mi wielka niespodzianke w nocy bo jak ululał sie o 22 tak spał do 1.30 - karmienie, przewijanie, i później obudzila sie o 3. tkw. i o 6. wiec jestem nie wymęczona.
niedawno odwiedziła nas położna, zbadała malucha, zdrowy, przybiera na wadze :) a teraz po karmieniu lulka. ja dziś tez zamierzam wiekszość dnia spędzić w łuzku bo jeszcze tak po porodzie to nie miałam na to czasu .
awru - tak jest jeszcze troszke i maluch wyskoczy. jejku mi to jeszcze sie wydaje ze ja mam małego w środku, ze to sie nie wydarzyło naprawde. dopiero jak patrze na małego jak spi to dociera to do mnie. wczoraj robiąc se sniad. oparłam brzuch o blat i sie szybko odsunęłam myśląc ze mam małego w brzuszku i że go przygniatam :)))))
 
witam porannie
co to za pogoda??????????!!!!!!!!!!!! śnieg po takim ciepełku.
u nas wieczór wczorajszy baaardzo ciezki. maly nie spal od 19 do 23 przy tym strasznie placzac. padlam z K z bezsilnosci.
maly chyba tez po takim meczacym placzu bo obudzil sie tylko dwa razy w nocy ale juz nie plakal --tylko na karmienie.
a ja od rana na nogach, czekam na kolezanke bo miala stłuczke i maz pojechal sholowac auto.
milego dnia
 
Może kolki? Czytałaś maila ode mnie? To też może mieć wpływ na taki płacz (tam jest mowa o nieutulonym płaczu).

U nas malutka codziennie chodzi spać o 18-19, a wstaje o 5 rano i nie daje spać... A my chodzimy spać dość późno, bo ja jeszcze piszę pracę a Łukasz pracuje... Od tygodnia chodzę do tyłu i ciężko mi cokolwiek robić... (btw... tak to jest, jak dziecko śpi w nocy, a raptem po 5 miesiącach ma jakieś wybryki :p).

Ale jak dzisiaj o 5 rano zobaczyłam śnieg, to myślałam, że padnę jak stoję... Oglądałam wprwadzie pogodę, ale nie wierzyłam, że naprawdę spadnie. Na szczęście nie ma ujemnych temperatur.
 
Hej, hej, pogoda do d........nic sie nie chce ble.
Mam nadziej że na nasz sobotni spacerek bedzie ciepło.
Olis wstaje o 7 od jakis 2 tygodni.Chodiz spac ok 21 21:30-wczesniej sypiał to 9-9:30.Ale w sumie dobrze, zaczynam sie przygotwywać do wstawania do pracy
Już zdążył w kącie stać, okropny jest.........wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Czesc Mamuski :tak:
ja do Was tak z innej beczki. Chodzi mi o szkołe rodzenia. Zapisałam sie do tej na Warszawskiej. Pani w recepcji powiedziała mi, ze zajecia teoretyczne zaczne w maju, a na zajęcia praktyczne moge przyjsc chocby na nastepny dzien od zapisania sie. I własnie mam do Was pytanie. Czy mozna przyjsc obojętnie na jaką sie chce godzine ? powiedzieli mi tam ze trzeba sie poprostu zorganizowac 2 razy w tygodniu i tak przychodzic. Któras z Was chodzi moze do tej szkoły, i odpowie na nutrujące mnie pytania...:tak:
Pozdrawiam Was :tak:
 
możesz przychodzić na godzinę, która Ci odpowiada.. wcześniej były zapisy ale tymczasowo od nich odstąpiono..
godziny zajęć są następujące:
pn-czw 8.30, 10.30, 14.00, 16.00
pt 8.30, 10.30
chodzi się dwa razy w tygodniu ale jeśli pójdziesz raz albo z jakiś powodów nie pójdziesz wcale w danym tygodniu to też biedy nie będzie ;-)
 
możesz przychodzić na godzinę, która Ci odpowiada.. wcześniej były zapisy ale tymczasowo od nich odstąpiono..
godziny zajęć są następujące:
pn-czw 8.30, 10.30, 14.00, 16.00
pt 8.30, 10.30
chodzi się dwa razy w tygodniu ale jeśli pójdziesz raz albo z jakiś powodów nie pójdziesz wcale w danym tygodniu to też biedy nie będzie ;-)

Czyli nie ma problemu jakbym jutro poprostu poszła na pierwsze zajęcia ? Ile w ogole jest tych zajęc ?
I np. jak trafie na grupe mam które juz chodziły na zajęcia, a ja bede tam pierwszy raz , to czy ćwiczenia bedą takie same dla wszytskich ?
 
reklama
spokojnie możesz iść na godzinę, która Ci pasuje - tyle, że akurat w piątek masz tylko dwie do wyboru ;-)
grupy są mieszane.. niektóre dziewczyny są już praktycznie jedną nogą na porodówce a inne są tam po raz pierwszy, ale ćwiczenia są takie same dla wszystkich.. ewentualnie położna powie czego masz nie robić, nauczy Cię oddychania przeponowego jeśli nie potrafisz itd itp
zajęcia trwają 60min minus czas na pogawędki ;-)
ile jest tych zajęć? chodzisz do porodu albo do momentu aż Ci się znudzi..
no i przede wszystkim.. tam nie stałych grup - każdy wybiera godzinę, która mu odpowiada więc za każdym razem możesz trafić na inne osoby
 
Do góry