reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

spokojnie możesz iść na godzinę, która Ci pasuje - tyle, że akurat w piątek masz tylko dwie do wyboru ;-)
grupy są mieszane.. niektóre dziewczyny są już praktycznie jedną nogą na porodówce a inne są tam po raz pierwszy, ale ćwiczenia są takie same dla wszystkich.. ewentualnie położna powie czego masz nie robić, nauczy Cię oddychania przeponowego jeśli nie potrafisz itd itp
zajęcia trwają 60min minus czas na pogawędki ;-)
ile jest tych zajęć? chodzisz do porodu albo do momentu aż Ci się znudzi..
no i przede wszystkim.. tam nie stałych grup - każdy wybiera godzinę, która mu odpowiada więc za każdym razem możesz trafić na inne osoby

dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :))
 
reklama
o proszę... jak ja tam chodziłam, to trzeba było się zapisywać. Było mnóstwo kobiet w ciaży i czasami było tak, ze na daną godzinę trzeba było się zapisywać np na tydzien na przód....

Tak w ogole, to witamy Zanetka! Mamy kolejną mamusię białostocką!
 
ah .... jutro sobota pogoda ladna a ja nie mam jak isc z wami na spacer :((((((((( moj maz chory ... Paweł katarek juz ma :| mam nadzieje ze przejdzie i nic nie groznego ... i temu wole siedziec w domu zeby mu gorzej sie nei zrobiło :) bosh a tak chcialam isc :-( bo w domu *******ca ;-) dostac mozna
 
witam. moze wiecie co z ta aktywacja na "aktywne mamy" bo wpisuje swój mail i wyskakuje ze jest błedny zapis. ????
Kasia - duzo zdrówka dla Twoich chłopaków.
witam nową mamunie :)
 
oki oki juz aktywowałam. :)
natalia dopiero dziś odczytałam Twoja wiad. wybacz ale ja juz prawie nie siedze na necie. zauwazyłam ze te dziwne placze co chwila wieczorami małego to sa regularne ALE!!!!! co drugi dzień, zeby było smiesznie.
 
O jak tu cicho. Pewnie wszystkie spędzamy mniej czasu w domku, a więcej na podwórku. I bardzo dobrze, trzeba korzystać z pogody. Wczoraj byliśmy z Paulinką w wesołym miesteczku i bardzo jej się podobało. W środę też się wybieramy bo jest 50% taniej.
 
Hej, hej.
W koncu pogoda piękna to i na podworeczko duzo sie chodzi.
Ela a gdzie te wesołe miasteczko?Moze tez sie wybiore z Olim w srode :-)

Ono jest na tym placu przy Orlenie, na przeciwko Piotra i Pawła. My byliśmy tylko na spacerku tam, ale gdyby Zu była większa pewnie byśmy tam poszaleli ;-)

Jest tak piękna pogoda, że grzech w domu siedzieć... Ja dzisiaj mam wolne, więc z Zuzią pójdę na spacerek po drugim śniadanku :-)
 
reklama
A my wczoraj byłysmy w ZOO. Ciekawe to ono zbyt nie jest, ale Paulinka lubi zwierzaczki oglądać więc jej się podobało.
Wesołe miasteczko czynne od 11do 21 (jak dobrze pamiętam). Mam nadzieję że prognozy pogody na jutro się nie sprawdzą i da się poszaleć na karuzelach.
 
Do góry