reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

na szczęście zoo będzie remontowane.

Wiecie co? Chyba jako jedyny blok w Białymstoku, będziemy mieli zablokowaną drogę tą koło bloku!! Tak postanowiło 11 osób na zebraniu zarządu... Będą nam słupki stawiać... Ludzka głupota nie zna granic... A jak karetka dojedzie? Albo straż pożarna?! Wymiekam... Ktoś postanowił utrudnić życie wszystkim sąsiadom...
 
reklama
na szczęście zoo będzie remontowane.

Wiecie co? Chyba jako jedyny blok w Białymstoku, będziemy mieli zablokowaną drogę tą koło bloku!! Tak postanowiło 11 osób na zebraniu zarządu... Będą nam słupki stawiać... Ludzka głupota nie zna granic... A jak karetka dojedzie? Albo straż pożarna?! Wymiekam... Ktoś postanowił utrudnić życie wszystkim sąsiadom...


a reszta jak się nie zgadza to co? nie można się jakoś odwołać? i po co ta droga zagrodzona???

ech a ja mam nowy problem, moja Ola znowu kupki ze śluzem robi a dziś zrobiła z krokpą krwi (tak ze 2-3mm) na jutro mam wizyte umówioną z pediatrą... matko martwię się bardzo.... i tak jej z wprowadzaniem pokarmów robię wszystko bardzo ostrożnie i dostaje tylko marchewkę a wczoraj dostała troszkę jabłuszka samego.....:((((
 
a po co oni beda blokowac tą droge ?? :|

Żeby sobie i sąsiadom życie utrudnić. sądzą, że jak jeżdżą tą drogą inne samochody (nie tylko mieszkańcy) to droga się niszczy i żeby nie ponosić kosztów remontu, stawiają słupki. Tylko remont drogi to raptem 300zł od mieszkania, a kara za utrudnienie przejazdu pojazdom uprzywilejowanych to prawie 5000 zł w przeliczeniu na mieszkanie...

a reszta jak się nie zgadza to co? nie można się jakoś odwołać? i po co ta droga zagrodzona???

ech a ja mam nowy problem, moja Ola znowu kupki ze śluzem robi a dziś zrobiła z krokpą krwi (tak ze 2-3mm) na jutro mam wizyte umówioną z pediatrą... matko martwię się bardzo.... i tak jej z wprowadzaniem pokarmów robię wszystko bardzo ostrożnie i dostaje tylko marchewkę a wczoraj dostała troszkę jabłuszka samego.....:((((

Robiłaś jej badania na obecnoś krwi w kale?
 
hej laski:-)
Filonka jak się czujesz :confused:
pewnie nie możesz przestać zachwycać się maluszkiem:-D:-D:-D
Estera fajnie że z przedszkolem się udało bo to zawsze problem;-)
Natalunia normalnie porażka z ta blokadą czasem jak coś wymyślą to porażka normalnie :eek:
Aniamacek tak krew to taka ze śluzem blada co? może to być kurcze alergiczne lekarz zaleci pewnie badania ale i może dietka jakaś i może acidolac czy coś.
U nas jakoś leci mój pracuje na innym stanowisku i jak wychodzi koło 11 to wraca 24-1 w nocy więc raczej go nie ma jak jest:eek: pogoda do bani jest choć z drugiej strony my z pyłkowicą mamy problem to tak podeszczowo to dla nas niby najzdrowiej i fakt lepiej się oddycha ale ludu zaraz maj a tu pogoda z wałkiem
a tak do tego Julisia od miesiąca stoi i łobuzi na maksa wyrzuca zabawki w łóżeczku jak się usypia to chowa smoka albo wciska gdzieś między ścianę a szczebelki itp no i oczywiście mimo zmęczenia ja ją kładę a ta jak bumerang wstaje i tak non stop :eek::baffled:

 
Ostatnia edycja:
Moja Zuza teraz chce raczkować i śpi na boczku. Ale czasami za bardzo się zamachnie i średnio 4 razy w nocy wstaję, zeby ją przełożyć na plecki bo piszczy przez sen. Poza tym ani chwili nie leży na plecach, od razu się a brzuszek przekręca i zaraz czołga się do jakiegoś punktu (raz do przodu raz do tyłu). I najfajniejsze jest to, że staje na kolankach!!!
 

Załączniki

  • P1100215.jpg
    P1100215.jpg
    58,4 KB · Wyświetleń: 47
  • P1100232.jpg
    P1100232.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 31
Przeraża mnie to czasami i jak widzę w jakim tempie ona się rozwija to szok... Już teraz na podłodze nic nie może leżeć, bo zaraz do buzi wszystko bierze... Gorzej, jak trzeba będzie chować wszystko ze stołów ;-)

Co sądzicie o spotkaniu 10 maja? Może jakiś inny termin Wam odpowiada? Może sobota? W Fikolandzie lub w innym miejscu. Jestem otwarta na propozycje :-D
 
Wow! Natalia, Zuzia jest rewelacyjna!!! ależ ona się rozwija... normalnie szok dla mnie... moja na kolankach nie staje jeszcze tylko pupę podnosi do góry i się rękoma zaczyna podciągać jak sobie coś upatrzy :):)

byliśmy dzis u pediatry i Ola ma zapalenie gardła i prawego ucha.......................
 
reklama
Wow! Natalia, Zuzia jest rewelacyjna!!! ależ ona się rozwija... normalnie szok dla mnie... moja na kolankach nie staje jeszcze tylko pupę podnosi do góry i się rękoma zaczyna podciągać jak sobie coś upatrzy :):)

byliśmy dzis u pediatry i Ola ma zapalenie gardła i prawego ucha.......................

O matko... Biedna Ola... A co z kupkami?

Wczoraj byłyś,my u homeopaty i dostałyśmy kulki na ulewanie a ja na anginę. U mnei lepiej, a Zuzia nie ulewa :-D

A dzisiaj przepiękna pogoda. Mam nadzieję, ze prognozy na długi weekend się nei sprawdzą... Chcemy wyszkoczyć z Zunią poza miasto.

A Wy Kobietki jakie macie plany na długi weekend?
 
Ostatnia edycja:
Do góry