reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Czy mi wydaje się czy rzeczywiście natknęłam się na białostoczanki?? ;D
A może jest nas więcej?
A tak bliżej tematu to też planuję rodzić na Zamenhoffa ale raczej siłami natury.
Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Witaj Betti! Zgadza się, obie jestesmy z Białegostoku i obie chodzimy na Zamenhoffa. pierwszego syna rodziłam silami natury (w rzeźni na Warszawskiej) i mało sie nie przekręcilismy oboje (przez kochany personel), połóg tez nie był lepszy, więc teraz wolę cieszyc się dzidzią od pierwszych chwil. Mam za soba już 2 operacje, więc samego cięcia się nie boję. Odzywaj się do Nas i pisz jak się czujesz;). Będziemy silą grupą z Zamenhoffa ;D
 
;D Dzięki za powitanie!
To już nas jest trzy chodzące na Zamenhoffa. Ja dwa razy rodziłam siłami natury na Warszawskiej i samych porodów nie wspominam najgorzej (może dlatego, że dwa razy trafiły mi się praktykantki), ale połóg to już inna bajka. Zawsze trzeba było pielęgniarek szukać a w nocy to już z cudem graniczyło żeby jakąś mendę znaleźć :mad: . Teraz skoro już chodzę na Zamenhoffa to postanowiłam tam również urodzić i mam nadzieję, że jak poród się zacznie to będą wolne miejsca. Żużaczku, dobrze że wszystko jednak skończyło się szczęśliwie przy pierwszym synku. Aż strach pomyśleć, że mogło być inaczej. Ile synek ma lat? Mój starszy jutro kończy 6 lat a młodzy 4 w maju. Teraz ma być dziewczynka. Pozdrawiam Was cieplutko.
 
Na licóweczka jest jeszcze jedna Białostocczanka :-) Żabka - moze też niedlugo do nas trafi :-) ale nie wiem czy zdecyduje się na Arciszewskich :-)

Dzień Dobry dziewczynki w ten słoneczny poranek :-)
 
Synek ma 7 lat, chodzi do pierwszej klasy na Mickiewicza do s. misjonarek. Jak pewnie czytałas za 2 lata przeprowadzamy sie do Bielska i najbardziej spędza mi sen z powiek zmiana szkoły :-[.Ale to jeszcze 2 lata...
 
preg.png

w podpisie musisz przed suwaczkiem i za suwaczkiem wpisać img gdzies na forum jest dokladna intrukcja
 
reklama
Do góry