reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Hura Hura Hura! Jestes wielka! Dzieki! Po 17-stej napiszę jak zrobic to na pulpicie bo mąz mój to kombinował a ja nie pamietam. Asiołku... a jak sie wyprowadzisz to bedziesz miała dalej net?
 
reklama
Żużaczku mam nadzieję :-) jak nie kablem to drogą radiową :-) narazie nawet stacjonarnego tpsa piep....a nie chce nam założyć... wrrrrrrrrrrrrrrrrrr :p tak byśmy mieli neostrade... ale pozostaje jedynie radiowa droga narazie:-)

ALe bez internetu sie nie wyprowadze:-) zastrajkuje powiem że albo ja i internet albo nigdzie nie ide :-)
 
Mój ojciec ma neostradę i chwali sobie z kolei szwagier tez ma i psy na niej wiesza ;D
 
wiem, że nie ma regul ale jakiś necik bym chciała mieć w ostateczności jakikolwiek
 
na pulpit suwaczek wstawia sie tak: kopiujesz adres z url (ten pierwszy), wchodzisz we własciwosci ekranu, potem w zakładkę" pulpit", klikasz "dostosuj pulpit", potem w zakładkę "sieć web", i klikasz "nowy" i w okienku "lokalizacja" wstawiasz adres url. uf! koniec
 
Asiołku, udało się z suwaczkiem? Wybraliście juz imiona dla dzidzi? :D. Wyniki z toxo mam nie najgorsze. W kazdym razie dzidzia jest zdrowa bo choroba nie zaczeła sie rozwijac. Uf! W srode mam wizytę i specjalisty i będziemy radzić co alej, czy leczyc czy monitorowac.
 
:-) Żużaczku dziś idziemy na usg :-) może bedzie widać czy to chłopczyk czy dziewczynka wtedy już bedziemy intensywniej myśleć o imieniu :-)
Ciesze się, że wyniki masz w miare dobre... i trzymam mocno kciuki aby wszystko było dobrze:-)

suwaczek wkleilam dzieki Twoim intrukcjom wielkie dzieki :-)

A czy Ty już masz jakieś imiona na mysli?
 
haha, my wybralismy imiona jeszcze przed poczęciem;) . Krzyś albo Zosia, bo z naszym siedmiolatkiem Bogusławem to tylko kłopot, nie wiadomo jak na niego mowić ::)
 
reklama
:-) no my też coś tam wybieraliśmy... dla dziewczynki Agata, Maja lub Julia... dla chłopca Armin, Bartosz, Mateusz :-) ale jeszcze nic konkretnego :-)
 
Do góry