Magdalenka
Fan(ka)
Gosik oj, to ja przepraszam bardzo
, ale mi tak zostało jak rok temu sie skutecznie odchudzałam i musiałam oszukać wielka potrzebę pochłaniania ogromnych ilości słodyczy, to właśnie podobne praktyki stosowałam. :-)
Zużaczku wiem wiem pracuję nad sobą! Ty, Kalina i jeszcze kilka pań nie tylko z BB to moje niedościgłe wzorce. Doszłam do wniosku że udawanie że nie ma takich nic nie daje.
Lepiej sie pogodzić z niedoścignięciem, ale starać sie naśladować
co staram sie czynić
, ale mi tak zostało jak rok temu sie skutecznie odchudzałam i musiałam oszukać wielka potrzebę pochłaniania ogromnych ilości słodyczy, to właśnie podobne praktyki stosowałam. :-)
Zużaczku wiem wiem pracuję nad sobą! Ty, Kalina i jeszcze kilka pań nie tylko z BB to moje niedościgłe wzorce. Doszłam do wniosku że udawanie że nie ma takich nic nie daje.
Lepiej sie pogodzić z niedoścignięciem, ale starać sie naśladować
co staram sie czynić
;-) Dzisiaj w desperacji dodałam do kawy swojego mleka
Jak ktoś lubi słodka kawę to czemu nie...