• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

  • Starter tematu Starter tematu żużaczek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Agak proszę bardzo skład zawiesiny do pędzlowania pyszczka :-)

NEOMYCINUM x 0.5000 g
ANAESTHESINUM x 1.0000 g
PREDNISOLONUM x 0.0050 g
GLYCEROLUM 86%, 99.5% x 28.4950 g

Kosztowała aż 5 złotych :-p
 
reklama
No, miniu...:-)
Idę do kuchni poszukac kota w lodówce. Z kotami nigdy nic nie wiadomo. Cwane bestie.

spaceballxp6.gif
7125032278661ceccdtq3.jpg


spaceballxp6.gif

spaceballxp6.gif
 
Chyba skontroluję lodówkę:szok: :-D
Joasiah, wszystkie jesteśmy już maksymalnie stęsknione, zaciekawione i wogóle...napiszesz za co miałyśmy trzymać kciuki, czemu zrezygnowałaś i po co Ci tyle kosmetyków, które rozkładasz w nieznanym celu?
Kalina, ja przez pierwszy rok małżeństwa to jak na haju chodziłam:laugh2:
Magdalenko, zdążył:-D , ale Zosia nie wyglądała na zadowoloną, hehe.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry