reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

:-)
Melduję się i ja!Dawno mnie nie było,ale widzę ze Was też.U nas ok dzieciaki rosną.
Trochę wczasowalismy się!Kuba od września do zerówki hmm jak to dumnie brzmi.Sam tak mówi.Już nie może się doczekać!
Dzieciaki cudne na fotkach!!
Anetko --Ogromne gratulacje!!!!:-) Jak się czujesz?
Zmykam do kuchni
 
reklama
I ja się melduję w ten leniwy czas. Wpadam do domu troche pomieszkać i dalej na wieś. Widzę,że wakacje pełne radiości i wrażeń, super. Prawie cały czas spędzam w Czeremsze, dzieci bawią się wspaniale. aż miło patrzeć jak się rozwijają. Mikołaj juz sporo mówi, tzn. wszystko tylko, że czasami ciężko go zrozumieć. Olek wspina się po czym sie da, ale jeszcze nie chodzi. A ja, cóż korzystam z wolnego i odpoczywam, oczywiscie ile się da. Olkowi idą 3 i 4-ki, więc noce są ciężkie.
Kalinko, masz rację macie zaległą wizytę u mnie, to kiedy???? Czekamy!!!!:-D
Witam nową koleżankę!!!!
Na koniec małe pytanko, czy któraś z Was nie ma na zbyciu kojca? Do porzyczenia lub odkupienia za kilka groszy?;-)
Pozdrawiam!
 
Wszystkiego najlepszego dla Boguchy!! Sto lat, sto lat, sto lat ... :-)

starwarsey6.jpg
 
Piękne fotki, błogie lenistwo na nich króluje!
Qbas, Amelko - dziękuję, czuje się już znacznie lepiej:-) Kończy się 1 trymestr. Jutro idę do doktorka i pewnie na usg się umówimy. Ciążę inaczej znoszę niż z Magdą, wiec po cichu mam nadzieję, że to będzie chłopak, ale z drugiej babki też bedę szczęśliwa:tak:
 
Ostatnia edycja:
No więc ja nie mooge pisać...wyrywam chwilę rano...mam mały sajgon w domu, bo w sobotę zjazd familijny, blisko 50 osob. Wczoraj grill na 25 osob, na szczęście u bratowej, w czwartek w nocy odbieramy gosci z pociągu, w zeszzly piatek odebralismy z lotniska i tak to leci...;-)
Siedzimy do nocy, księżzyc nas czaruje, sianopachnie, wszystkie ciotki podziwiają, jak schudłam, dzieci obżerają sie mirabelkami, mniam.
Muszę: wypozyczyć namiot, kzresla, stoly, zamarynowac karkówkęna grill w niedzielę, dogadac z cateringiem lizbe gości, którzy stroja fochy, raz przyjada, raz nie i nie wiadomo w koncu czy osoba towarzyszaca szwagra to przyszla szwagrowa, czy chwilowa fanaberia i jej nie liczyć...uf. Musze namalować transparent, nadmuchać z dzieciakami z 200 balonow, udekorowac salę.
trzymać kciuki za kalinowe szarlotki, zeby się udaly...Ostatni raz taki spend rodzinny byl na kalinowym weselu, 15 lat temu................
 
reklama
Do góry