reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

reklama
ja jestem dopiero w 8 tc i fajnie, że można się kogoś poradzić :-) cieszę, że w razie wątpliwości czy pytań o naszych białostockich ginekologów czy szpitali będę miała się kogo poradzić :-)
 
Niech wam jajeczko dobrze smakuje
bogaty zajączek uśmiechem czaruje
Mały króliczek spełni marzenia
wiary, radości, miłości, spełnienia!


 
W czasie zadumy nad wielką tajemnicą Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Pana, życzymy Wam byście w każdym dniu swojego życia odkrywali piękno drugiego człowieka. Niech Zmartwychwstały Chrystus obudzi w Was to, co może uśpione,wzmocni to, co jest słabe, ożywi to, co być może wydaje się umarłe.

Wesołych Świąt
 

Załączniki

  • 7687dccd82.jpg
    7687dccd82.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 21
Hej Qubas, jakie ładne życzenia :happy: Ja składam życzenia poświąteczne:-)
POZDRAWIAM CIEPŁO WSZYSTKIE MAMUŚKI :-D
Wyjeżdżaliśmy na święta i trochę odetchnęłam innym powietrzem, to dobrze robi.
Ogarnęłam właśnie dom po przyjeździe, rozpakowałam bagaże, włączyłam pranie, zjadłam poświąteczny żurek i biorę sie za granie, a potem na próbę.
Fajnie, że jeszcze czasem zaglądacie (to do weteranek:-D) i fajnie, że są nowe przeszłe mamuśki.Niedawno dowiedziałam się, że moja przyjaciółka spodziewa się bliźniaków:szok: Ale będzie wesoło:tak:
 
reklama
Do góry