reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

jednak na razie nie ide pobiegać bo zjadłam śniadanie. : D o 12 pójde jak Maksio zaśnie. Nie wiem jeszcze, tyle ile dam rade, myślę, że z 20 minut spokojnie dam radę dziś. :D
 
reklama
Editek no właśnie nie wiem czy to od anginy czy co innego, podejrzewam, że to to drugie:baffled: Smary po pas i kaszel straszny:-( I Miłosz tez kaszle - super to ta letnia pogoda:no:

Toxi to opędzić się nie możesz hehe. Masz w czym wybierać przynajmniej.

A ja już część ćwiczeń zaliczyłam i zajdłam arbuza na śniadanko, bo dziś ten piknik firmowy to później zjem pewnie cos spoza mej listy dozwolonych dań :sorry2:
 
Właśnie tak sobie pomyslałam z tym bieganiem bo mieszkam w wieżowcu na parterze to może sobie co wieczór przebiegnę na 10 i spowrotem i będzie git :-). Tylko nie chcę żeby sąsiedzi się głupio na mnie patrzyli hihihi

Gaju no ja nie lubię strasznie jak mały ma katar bo i spać nie może i wogle jesć tylko ciągle marudzi ale daję mu na zatkany nos otrivin on jest od dwóch lat ale już mu podaję bo by bidok spać nie mogł i robię inhalacje i trochę działa a i do kąpieli mu leję 3-4 kropelki inhalolu. A z kim dzieciaki zostawiacie jak idzieice na imprezkę?:-)

Alusia a uzywałaś z avonu do stóp bo ja mialam kiedys ale to dawno było a teraz zamówiłam sobie maseczkę i krem zobacze jak działa?
 
Witam, dopisuję się, dziewczynki! Mam na imię Kasia. Mam synka Tomka. A przytyłam jakieś 20 kg jeszcze przed ciążą. Tak mi cudnie posłużyło małżeństwo. :baffled: Ciąża dopełniła wszystkiego. Od miesiąca biegam, i nawet robię brzuszki, ale te ostatnie zarzuciłam przez 5 dni. :baffled:
Nie wiem, ile ważę. Panicznie boję się to sprawdzić. Wagi w domu jeszcze nie mam. Koleżanka stwierdziła, że ważę mniej niż w ''maślanych'' czasach. Faktycznie, czuję się lżej, ale mam jakiś kryzys formy. Staram się biegać codziennie (zwykle wychodzi 5 razy w tygodniu) po 2 km. Ćwiczenia w domu mnie nużą. :baffled:
 
Gaja co by mały szybko wyzdrowiał :* musi być zdrowy bo niedługo na wakacje jedziecie :)

Editek używam scrubu do stóp i kremu zielonego i jest rewelacyjny :-) a co do chorób to odpukać u mnie póki co nie było baaaaardzo dawno żadnej choroby ale ja codziennie daje chłopakom sanostol więc to chyba tez jakaś zasługa ;)

Tintirin skróce Twój nick moge? Najwazniejsze że zaczęłaś coś ze sobą robić :) a diete jakas masz? Brzuszki dobra sprawa na zlikwidowanie brzucha i hula hop jeszcze :-)
 
Tinti może być ;) Mam dietę, bo Młody jest alergikiem.
Nie cierpię ćwiczyć w domu. Bieganie działa na mnie ''odświeżająco''. W sumie, robię to bardziej dla poprawy kondycji niż dla utraty wagi.
 
hej ho :-)

u mnie szaro, nie dietetycznie, ale za to ogarnełam już cały syf i jest błyszcząco..

Tinti witaj :-) mi bieganie dużo dało, wysmukliło sylwetkę, muszę do niego wrócić ale poki co mi się nie chce.. pierw upały, później deszcze a teraz brak siły :/ :/ eh, może od przyszłego tyg spróbuje
Toxi no jesteś! :* widzisz, od nas się nie odchodzi na dłużej bo to ma marne skutki hahahaha :-D super , że Maksiu tak sie rozwija :-) co do związków to wcale Ci się nie dziwie.. dużo już przeszłas i teraz trzeba być ostrożnym bo nie jestes sama..
Ala no to czekają Cie "super wieczory i nocki :/ " oby tylko chłopaki nie budzili się w nocy.. eh..
Editek mnie też tak zmogło wczoraj hehe, a powiem Ci , że mnie relaksuje wyjście wieczorem na całą noc.. już ostrze pazury na takowe ;-) jestem później zmęczona, mam kaca :p bo bywa i tak ale czuje się odświezona towarzystwem..
Gaja co za paskudztwo się przyplatało do Was ?? :/ może trzeba coś dawac osłonowo cały czas ? dajesz?
 
Dorka u nas dawno choroby nie było, to po prostu przez tą pogodę u nas w mieszkaniu 20 stopni a Maks na bosaka lata bo nienawidzi skarpet, kapci itp itd. więc go złapało w końcu. Osłonowo nic nie podaję, jakos nie jestem do tego przekonana czy to tak naprawdę działa?

Tinti witaj, super, że biegasz ja się chyba juz 2 miesiące przymierzam, nie mam ani w czym biegać ani butów jakiś sportowych:baffled: A zawsze sobie co m-c obiecuję, że kupię:dry:
 
reklama
Hej Laski ;)
Znowu taka cisza tutaj jak to weekend :)
Ale wiecie co ? Niepokoje się o Kropeczke bo się nie odzywa :-(.
Hop Hop Kochana odzywaj się do nas :*

Mateuszkowa moje maluchy i tak się budzą w nocy :-p ale w sumie nie będzie go to chociaż rozwalę się na całe łóżko i nikt mi nie chrapie :-D a pokaż te swoje auto ktore macie jak wystawisz ogłoszenie ;*

Gaja a może spróbuj jakieś witaminki mu dawać? No ja już pisałam daje sanostol i moje chłopaki naprawdę nie chorują a u mnie w domu nawet czasami 15 stopni oni w krótkich spodenkach i koszulkach i bez skarpetek bo też mają wstręt ;-) a jak się teraz czuje? :*

Tinti podobno buty przy bieganiu powinny być dobre bo możesz łatwo się nabawić kontuzji :dry:
 
Do góry