reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

:-) Tinti witam :) :-)

biggrin.gif
cześć ! chwila czasu, wiec wpadam się przywitać
biggrin.gif
laugh.gif
rodziców odstawiliśmy na wesele i mamy wolny czas dla siebie, mieliśmy jechać do siostry ale będą u niej ich znajomi a więc my nie przeszkadzamy
p.gif
Teraz G ma urlop więc mamy czas dla siebie, @ się skończyła więc proszę o kciuki dla mnie :)
laugh.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka J usypia małego to siedzę heh:-)

Dorotko o tak jak ja bym chciała ale no chętnych brak na zostanie z dzieciem heh tzn. teście zostana ale narazie mają remont i jak się skończy to chyba chłopaków podrzucimy :dry:ja tez lubię takie wyjścia a kac to potem hahaha:-D:-D:-D dlatego jakoś przy piciu o nim nie myslę za to potem umieram ale i tak to lubię.
Motylku no to kciuuuuuki trzymam hehe za Was może malutka istotka i u Ciebie zagości:-)
Gaja, Alusia mój też bez skarpet biega ja niewiem czy te dzieci mają awerseję na skarpety czy co o kapciach nawet nie wspominam bo nawet takowych nie posiadamy i jak narazie tylko sraczka była heh ale ja mam ciepło w mieszkanku bo 21 stopni.
Tinti witaj a z jakiej wagi startowałaś i do jakiej dążysz? I widzę że maluszka masz:-)


ALUSIA!!!!!!!!!! :)))))
 
Ostatnia edycja:
Napewno to imprezuja hehe
Jolik to w Polsce sie opala heh o pogoda okropna u mnie ale poprawia sie nie ma co
a u Ciebie chłopaki śpią mężulo w pracy?:-)
 
Tak, wiem o tym, ale ostatnio masę kasy szarpnęły nas awarie samochodowo/ hydrauliczne. Z zakupem odpowiednich butów muszę się na razie wstrzymać :zawstydzona/y:
 
Editek- maxymalnie w ciąży ważyłam chyba z 84 kg:szok: Przed ciążą miałam 10 kg mniej. A przed wyjściem za mąż piękne 58 , 59 kg... :baffled: Normalnie maślany pączek się zrobiłam . Zgroza. :sad:
Dążę do wyjściowej. Byłoby super. Jednak, w moim wieku przemiana materii już nie ta. Wystarczy mi, jak zejdę do rozmiaru 38. 61 kg byłoby idealnie. Mam 168 cm wzrostu, tak dodam ;)
 
Ostatnia edycja:
witam,
wczoraj na pikniku byłam w miarę grzeczna a to dlatego, że mój żołądek jakoś nie przyjmował serwowanego jedzenia, zjadłam 1/2 zapiekanki i wypiłam pepsi z puszki i wsio i chyba z ponad 3 godziny brzuch mnie tak bolał, że ledwo wyprostowana stałam - cos strasznego.
Jeszcze spotkałam tam koleżankę, która do mnie mówi, że ja chyba chora jestem bo zmizerniałam i wychudłam i żebym sobie badania porobiła hehe:-p. Byliśmy w domu o 21.30, dzieciaki się wyszalały bo 2 dmuchane zamki, kule na wodzie, malowanie twarzy, trampolina, wyścigi gąsienic, sumo (te co sie w kostium taki pompowany trzeba przebrać i walczyć na macie), mega bańki mydlane, mini plac dla maluszków, boisko piłkarskie, piłkarzyki mini i maxi gdzie dzieci jako piłkarzyki sie ustawiają, rodeo dla dzieci i jeszcze inne a wszystko za free. Pop corn i wata cukrowa ile wlezie :-p A i panowie na szczudłach chodzili przebrani i w sznura grali, tzn. trzymali sznur a dzieciaki skakały. Super zorganizowali to w tym roku.

A dziś T. jedzie z dziećmi do kina na Epokę Lodowcową 3 - i of kors w racy jest a miał być w domu:confused2: I wczoraj teżna 2 godziny do pracy musiał jechać:confused2:
 
hej,
wczoraj przeszłam samą siebie, zjadłam 2 lody :confused2::confused2: makflery z CHAŁWĄ i zwykłe kręcone eh :/ a przedtem obiad 2 daniowy! pogadałam z mężem przy kawie ( sami.. ) doszłam do wniosku , że niczego nie osiągnęłam i jestem totalnym dnem, ryczeć mi się chciało i chce.. co ja takiego mam.. kufa no :/ :/ muszę prace znaleźć bo do starej nie wracam a mój ang. leży i kwiczy nie mam motywacji, chodziłam na kurs i doopa, nie zależało mi, uczyłam sie teraz w domu słówek ale jakoś nie przemawia to do mnie, normalnie wyparowałam.. :/ dziwne bo z językiem nie miałam problemów j. niemiecki do perfekcji , miałam iść na germanistyke nawet ale mi sie odwidziało bo zapragnęłam uczyć się geografii:cool::cool::cool:popierniczone to.. kupiłam sobie książki wczoraj ( Opowiadania z pasją) i takie jakieś, źle napisane, paru autorów ale tylko póki co M. Szwaja pisze sensownie .. jestem do niczego
kura domowa, której sięnawet gotować nie chce, mogłabym zasnąć na 100 lat.. kurde mam 26 lat a czuje się jak dziadyga
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Gaja pikniki są niezłe :D u nas niestety w już nie organizują :( a u męża piknik zamienił się w wyjazd integracyjny -_- eh ... mówisz, że mąż znowu do pracy ? :/ kurka , nie fajnie..

Ala a co chcesz kupić ? :p

Tinti to ile ważysz bo się pogubiłam ? :-D
 
reklama
Hej Laski ;*.
Plusy nocnej zmiany mojego męża :-D przyszedł o 6 dzieci wstały 6.30 więc pozwolił mi się wyspac do 8.30 :-D:-D. Tak więc :-Ddzisiaj wstałam w dobrym humorze :-D:-D.

Gaja to super festyn i to wszystko za darmo? No nieźle ;-) u nas są festyny z kopalni ale za wszystko trzeba płacić a nawet jeśli jest coś za darmo to tylko jedna rzecz a dzieci całe mnóstwo :confused: a widzisz jak koleżanka Ci powiedziała że mizernie wyglądasz to może coś w tym jest? Może zakończysz już diete co? A co do męża pracoholika to naprawde nie zazdroszcze :no:.

Mateuszkowa nie wiem czy chce kupić ale pokaż. A co do Twoich przemyśleń co Ci mąż na to powiedział? Powiedz mi kochana Ty jakieś studia skończyłaś? A co do tego że nic nie masz... a synek? A mąż? Przecież to też jest duże osiągniecie. Masz zdrowe dziecko, jesteś szczęśliwa w związku a co do życia zawodowego to przecież masz dopiero 26 lat !! Mały podrośnie i zajmniesz się sobą :*

Tinti ale ile ważyszw tej chwili ? Ile masz do zrzucenia?

:no::no:
Ja przed chwilką wypilam olejek rycynowy :no: głupi pomysł wiem ale przez ostatnie 2 tygodnie troche się zapuściłam a został mi miesiąc żeby zrzuć te 6 kg ... Od dzisiaj ostra dieta i chyba zaczne znowu pić ocet jabłkowy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry