reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki dla dzidziusia ☺️

Barcelona356

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2018
Postów
51
Cześć dziewczyny. Jestem młodą osobą i pierwsza ciąża dlatego zwracam się z pytaniem do Was o kosmetyki dla dzidziusia. Czego potrzebuje dokładnie i jakiej firmy polecacie?
 
reklama
Ja tez pierwsza ciąża. Poczytaj sobie blog sroka o. Ja raczej będę dużo kupować. Baby dream i hipp , maja super składy noe są nafaszerowane chemia i konserwantami , Oilatum emulsję do kąpieli i balsam, derma. Oliwka dla mnie jest zbędna. Octanisept, linomag na pupę jest to czysty olej lniany, krochmal, chusteczki mokre huggies bezowe opakowanie w rossmanie są 3 paki za 15 zł a są super, nawet nie zakaladam ze wycieralabym małej tyłek wacikami z woda No będę zbyt leniwa i wygodna zeby to robić i wiadomo jakieś duże waciki, patyczki do czuszczenia, coś na pleśniawki można na gazik sok z cytryny dać i wycierać języczek, pampersy sprawdzałam o fajne są tez z baby dream są mięciutkie i leciutkie i bez żadnych zapachów tak samo jak chusteczki huggiesa. To jest na razie to co sobie zaplanowałam by mieć na pewno a resTa pewnie i tak wyjdzie w praniu.
 
Kazde dziecko inaczej reaguje. Ogolnie kosmetyki z rossmana sa bardzo dobrej jakosc. Ja uzywam babydream chusteczek nawilzonych, lotionu, kremu do buzi, plynu do mycia . Linomag zielony przy zmianie pieluchy, bepanthen jakby odparzenie czy cos. Jalowe gaziki, platki higieniczne, sol fizjologiczna. Mysle, ze wiecej na poczatek nie trzeba. A pieluchy to sama zobaczysz ktore beda odpowiadac Tobie i dziecku.:)
 
Ja przygotowałam kosmetyki z Dermy . Sama używam ich kosmetyków organicznych dla kobiet. Więc czuję się pewna że te z serii dla maluszków będą super :) składy są również bardzo dobre :)
"Derma Eco Baby".
 
Do góry