reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki ekologiczne

Mini55

&&&&&
Dołączył(a)
25 Grudzień 2007
Postów
3 935
sprawdzone kosmetyki nie tylko dla dzieci ale też dla mam .
nietypowe zastosowania produktów np kuchennych , a może i jakieś przepisy na własne kosmetyki :tak:
 
reklama
jak dla mnie w sklepie online :

zrobsobiekrem.pl

wiele wspanialych produktow :) aktualnie stosuje do smarowania buzi olej zimnotloczony z pestek malin - jest genialny
 
Ja dla maluszków polecam olejek migdałowy - jest genialny :tak:
Lubię tez serię babydreama z Rossmanna - też ma w miarę przystępny skład .

Dla mam ponoć dobrze robią fusy z kawy jako peeling :tak:
 
słyszałam też o olejku kokosowym i z migdałów słodkich do smarowania dzieci
ale to takie zwykłe olejki jak do kominków czy jakieś specjalne???
olej budwingowy

a co dla siebie do smarowania?

Reniuszek, że tak niekompetentnie zapytam, a skąd mam wiedzieć jaki mam sobie zrobić krem, bo mam np. skórę wrażliwą, naczynkową, uczuleniową, lekko przesuszoną :)
masło shea
 
Odswieze watek, bo choc ja jeszcze nie mama, to mam obsesje na punkcie czytania etykiet i sama nie stosuje nic chemicznego (no chyba, ze cos wykanczam - obecnie tylko podklad i antyperspirant). Moje przyszle dziecie tez zamierzam pielegnowac albo naturalnymi metodami, albo kosmetykami stworzonymi wylacznie na bazie naturalnych skladnikow.

do__it, jesli dalej Cie to nurtuje, to chodzi o oleje, takie normalne, a nie zapachowe :)
 
reklama
Odżywka z jajek do włosów, peeling cukrowy, miód do nawilżenia ust,oliwa do pielęgnacji paznokci...to się sprawdza! I polecam! :)
 
Do góry