reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

My Olilatum uzywalismy od urodzenia do 4 miesiaca po nim malutka miała fajną gładziutką skórke więc przeszlismy na serie Nivea Baby:tak::tak: u nas sprawdzają sie okej jestem zadowolona:tak: A u Ciebie w Angli nie ma Nivea BABY?>???.....
 
reklama
My Olilatum uzywalismy od urodzenia do 4 miesiaca po nim malutka miała fajną gładziutką skórke więc przeszlismy na serie Nivea Baby:tak::tak: u nas sprawdzają sie okej jestem zadowolona:tak: A u Ciebie w Angli nie ma Nivea BABY?>???.....
nie spotkałam sie z nivea Baby:) głównie jest j&j z tego jest najwiecej kosmetyków ale są też inne angielskie:) ja już też nie używam oilatum bo moja Roksana za niedługo będzie miala 2 latka:)pozdrawiam
 
Ostatnio trafilam na jakies felerne Pampersy. Ciagle przeciekaly i ubranka byly mokre. Jak mowilam to mojej znajomej to az uwierzyc nie mogla bo oni uzywaja tylko Pampersow. Bylam taka zla ze powiedzialam sobie juz nigdy nie kupie pieluch tej firmy.
A moze nr juz za mały?u nas tak tez było ze wagowo niby ok ale juz na tyłku jakos było malo ,tez mielismy taki okres ze co noc byl mokry pomimo tego ze nie był pampers pełny:no::wściekła/y:albo siusiaczek był do góry he he:-D
My teraz tylko na pampersach bo do spania :tak:a tak jak w dzien to róznie w wiekszosci Dada i ew.Hagisy z disneya:tak:.Kupowalam te na ktore byly promocje:-D
 
Jeżeli chodzi o kosmetyki jak sie Tomek urodził tak zaczęłam kupowac Nive'e i tego sie trzymamy nigdy nic mu nie bylo po tym a sadze ze cena tez nie jest jaka wysoka za balsam daje 13 zł :) płyn do kapieli 16 i krem na kazda pogode okolo 11 zł :)

polecam
i pozdrawiam
 
reklama
Ja dla swojego malucha, który ma AZS stosuję cetaphil dla dzieci z atopią i widzę bardzo dużą poprawę. Do tego kapię w emolientach i skóra jest odpowiednio nawilżona. :)
 
Do góry