reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki "Ziajka"

sylwia-lesiak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Grudzień 2005
Postów
1 065
Wlasnie kupialam oliwke " Ziajka " dla dzieci i niemowlat
Naprawde warta polecenia!!!
Ma piekny pudrowy zapach i jest dosc gesta!


Uzywalyscie jakos innych kosmetykow z tej serii??
 
reklama
Ja, a właściwie moje dziecko, używało balsamu do opalania Ziajki - najwyższy faktor rzeczywiście dobrze chronił skórę i wogóle jakoś mi ( i Filipowi) odpowiadał. W tym roku też będę go tym smarować.

pzodrawiam
nikita
 
ja używam kremu przeciw rozstępom Ziajka mamma mia. Zaczęłam stosować profilaktycznie w 3 miesiącu ciąży, teraz zaczęłam 6 mc i mimo, że przytyłam już 8 kg :( to rozstępów nie mam :) poza tym krem jest bardzo przyjemny i tak się przyzwyczaiłam, że z rozpędu smaruję nim całe ciało.
 
Ja "na" Julce ;) używałam kremu ochronnego od pierwszych dni życia, bardzo dobry, nie jest aż tak gęsty jak inne, przez co dużo łatwiej się rozsmarowuje i szybciej wchłania.
 
my używamy ziajki do kąpieli. bardzo podobne do oilatum czy balneum, a sporo tańsze. naprawdę super!
 
My używamy kremu do pupy,rewelacja, słoiczek kosztuje niecałe 4 złote,pięknie pachnie i nie jest kleisty,przez co świetnie się zmywa chusteczkami,a przy tym dobrze chroni.Karolka od kiedy go używamy,nie miała nawet zaczerwienionej pupy.
 
reklama
Gorąco polecam kosmetyki tej firmy. Uzywałam w ciązy kremy na rozstępy i nawet jeden się nie pojawił. W wyprawce dla bobasa pojawiła się cała seria oliwka, płyn do kąpieli natłuszczający krem ochronny do ciała oraz do pupy maść pośladkowa. Naprawdę rewelacja. kremik do pupy jest nieziemski, mój Szymek miał po nim śliczną pupcię i wiem z pewnością, że to zasługa właśnie tego kosmetyku, bo jak raz w zastępstwie zaczęłam smarować pupkę kremem na odparzenia Nivea to niestety po kilku dniach pojawiło się nieładne zaczerwienienie. Zaraz po zmainie na Ziaję problemy w ciągu dwóch dni zniknęły a ja nie eksperymentuję z innymi kosmetykami. Mam nadzieję, że i wam się sprawdzi, tym bardziej że kosmetyki są w bardzo przystępnej cenie.
 
Do góry