reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam kosmetyki Oilatum

Pdiatra przepisał mi Oilatum olejek do kąpieli faktycznie jest super ale bardzo drogi dlatego przerzuciłam się na olejek z Linomaga wg mnie tak samo dobry a o wiele tańszy.:tak:
 
reklama
Ostatnio pokazały się na rynku preparaty Oillan firmy Oceanic - to jest to odpowiednik Oilatum, również parafina ciekła ale o połowę tańsza. Jeszcze nie kupiłam ale na pewno kupię dla mojego maluszka.
 
u nas też ciągle Oilatum w użyciu: emulsja , szampon , krem i mydło w kostce. uwielbiam ten zapach no i to, że nie muszę Igi smarować oliwką (bo nie znoszę zapachu oliwki:-) )
I chyba tatuś Gusi mnie dzisiaj zeklnie, bo wywróciła mi się duża butla oilatum i,,,się wylało:wściekła/y::wściekła/y:
 
A ja dla porządku chciałam poinformować że emulsja oilatum do kąpieli przestała być środkiem do kąpieli 'leczniczej'. Teraz jest do kąpieli pielęgnacyjnej a do leczniczej jest specjalna emulsja z rozszerzonym składem o nazwie oilatum plus.

Przy okazji chciałam odnieść się do wypowiedzi mam które pisały że skoro jest to dostępne w aptece to jest to lek. Jest wiele firm kosmetycznych, które wybierają taki sposób dystrybucji (dostępne wyłącznie w aptekach, co nie oznacza, że ich produkty są lekami. Może chcą w ten sposób podnieść prestiż, albo zachować kontrolę nad detalistami? Używam kosmetyków Vichy. I szczerze mówiąc nie czuję się chora.
 
A ja dla porządku chciałam poinformować że emulsja oilatum do kąpieli przestała być środkiem do kąpieli 'leczniczej'. Teraz jest do kąpieli pielęgnacyjnej a do leczniczej jest specjalna emulsja z rozszerzonym składem o nazwie oilatum plus.

Przy okazji chciałam odnieść się do wypowiedzi mam które pisały że skoro jest to dostępne w aptece to jest to lek. Jest wiele firm kosmetycznych, które wybierają taki sposób dystrybucji (dostępne wyłącznie w aptekach, co nie oznacza, że ich produkty są lekami. Może chcą w ten sposób podnieść prestiż, albo zachować kontrolę nad detalistami? Używam kosmetyków Vichy. I szczerze mówiąc nie czuję się chora.


dokladnie! Oilatum w bialych opakowaniach sa kosmetykami leczniczymi a te w niebieskich do codziennego stosowania. Na niebieskich opakowaniach jest nawet napisane ze jest do stosowania codziennego.
 
Witam
Mam do sprzedania 3 kremy oilatum po 350ml, 4 emulsje do kąpieli po 500ml i 2 zele 150ml do kapieli ceny mam atrakcyjne taniej niz normalnie kosztują , a jesli ktos już musi kupowac to warto sie skusic gg 10692718- kasia, kto chce cos wiecej sie dowiedziec niech sie odzywa nawet jesli jestem niedostępna, podkreslam jednak ze nie mam tego duzo Pozdrawiam
 
Mam do sprzedania kilka opakowań emulsji OILATUM do kąpieli niemowląt i dzieci 500 ml w cenie 45zł. za szt. Produkt jest oryginalny przywieziony z Anglii bez opakowania kartonowego.

Zapraszam do zakupu.

tel. 500-120-405

Pozdrawiam:

Maciej Włodarczyk
 
witam, mam do sprzedania oilatum 500 ml z anglii, może być stosowany u niemowląt, cena za 1 szt z wysyłką za pobraniem 41 zł, przy zakupie większej ilości dogadamy się, mam 8 szt, wystawiałam na allegro ale juz nie można bo to niby lek, email: pati-1@o2.pl :angry:
 
reklama
spodobała mi się wypowiedź elfio :-D też używam vichy i nie czuję sie chora :-D a po przeczytaniu opinii na temat oilatum... jutro biegnę do apteki :-) Kąpię córkę w żelu nivei ale u nas makabrą oakzuje się oliwkowanie małej... nagrzewamy pokój przed kąpielą a mała i tak po kąpieli jest taka wyziębiona po wyjęciu z wanienki, że wyje w niebogłosy i zaczyna się koszmar... a tak to będę miała oliwkowanie z głowy... poza tym oliwka nam szybko schodzi.. żel tez.. wiem że oilatum swoją cenę ma.. ale myśle, że zwróci się w jakimś stopniu a oliwkę zostawię tylko do natłuszczania głowki i łuszczących się miejsc ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry