reklama

Kosmetyki Bobini

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Agnexx, 16 Sierpień 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

Polecam kosmetyki Bobini, są dobre i w przystępnej cenie. Kosmetyki przeznaczone są dla dzieci od pierwszego roku życia. Ostatnio kupiłam również chusteczki nawilżane tej firmy i się nie zawiodłam. Są dobrze nasączone, miekkie i ładnie pachną.

2. Martyna

Martyna Fanka BB :)

ja obecnie używam oliwki tej firmy i jest ok :) maluch nie narzeka, mama też nie :))

3. reklama
  4. Agnexx

Agnexx Gość

Dodam jeszcze, że chusteczki są przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia. Poza tym mają fajne opakowanie, nie są w pudełku, tylko w opakowaniu miekkim i mają plastikowe zamykanie. :)

5. lorcia

lorcia Czerwcowa mama'08

ja rowniez mialam chusteczki tej firmy i nie narzekam tanie, ladnie pachnace i bardzo delikatne dla dzidzi; klopot w tym ze w moim miescie bardzo trudno dostac te kosmetyki..

6. karola7

karola7 Fanka BB :)

My tez używamy tej firmy - wprawdzie tylko mydło i szmpon w płynie. Nie dośc, że tanie, to nie powodują uczuleń i pszyjemnie pachą. Mały szczególnie przepada za zapachem oranżady - chyba dlatego, że nie mial okazji pic tgo napoju ;)
    Ale polecam

7. nikita33

nikita33 Fan(ka)

My też używamy płynów do kąpieli tej firmy i jesteśmy zadowoleni . Ale chusteczek tej firmy jeszcze nie widziałam, musze poszukać. Aha, używamy jeszcze pasty do zębów od 1 roku. Filip nie narzeka, chyba mu smakuje (jeszcze nie bardzo umie wypluwac)

pzodrawiam
    nikita

8. ania.antoś

ania.antoś Fanka BB :)

Czy to są polskie kosmetyki???

9. Agnexx

Agnexx Gość

10. reklama
  11. aga75

aga75 Fanka BB :)

Opakoowanie fajne, na początku wydawały mi się zbyt mocno perfumowane, ale już się przyzwyczaiłam i jest mi wszystko jedno czym wycieram małemu pupę - jemu też to nie sprawia różnicy. Ostatnio mam nivea - strasznie słabo nasączone i szybko wysychają (ale już się przyzwyczaiłam).

12. zozanka

zozanka Fanka BB :)

szukałam w sklepach i nie spotkałam takich chusteczek....ile one kosztują i gdzie je kupujecie? :)

Poleć forum