reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kp : mm czyli laktacyjno-butelkowe dyskusje

Ja tez chce medela butelke ta co mleko z niej same nie leci, ale nie chcialabym nia domarmiac a kubeczkiem medela, bo sa takie specjalne od 0 i mam nadzieje miec tyle pokarmu, zeby sciagac i mrozic ;) Tylko jeszcze nie mam pomyslu jak pozniej robic ruchy magazynowe mleka w zamrazalniku ;) Trzeba bedzie kubeczkiem :p Jeszcze o tej butelce medela musze poczytac troche.

Kati jak bedziesz miala czas to napisz jak walczylas o laktacje, bo musialo Ci to calkiem skutecznie wyjsc ;)
 
reklama
Przy obu synach nastawiałam sie na karmienie piersią ...

przy pierwszym porażka totalna - dziecko po cc ,z brakiem odruchu ssania,plus moje wciągnięte brodawki i przynoszenie mi nakarmionego dziecka ...
przy drugim -karmiłam odciąganym mlekiem 8 mcy....ściągałam ręcznym aventem.
teraz chciałabym ,ale budowa moich brodawek nie pozostawia zbyt dużych nadziei ....obaczym .
a BLW bardzo mi sie podoba , jemy fajne rzeczy ,więc nie będzie problemu z dostosowywaniem diety ...
opcje słoiczkową przechodziliśmy, dla mnie porażka ,młody nie chciał nic jeśc normalnego ...
gotowanie tylko dla małego też -strasznie dużo roboty ....także blw byłoby idealne

Klara a testowalas Problemy z brodawkami
[h=2]" Osłony piersi formujące[/h]Problemy z karmieniem z powodu płaskich lub wklęsłych brodawek?
Wkładki formujące Medela delikatnie przygotują płaskie lub wklęsłe brodawki do karmienia. Wystarczy delikatnie nacisnąć sutek na zewnątrz, by ułatwić dziecku lepsze przyssanie się. Miękka, elastyczna membrana silikonowa zapewnia dobre dopasowanie i wygodę."
 
Klara, Monia ma rację, bratowa mojej koleżanki, pierwsze dziecko - porażka brodawki wklęsłe, pokarm zanikł - mm
drugie dziecko - nakładki (tylko nie wiem z jakiej firmy) - karmiła do 2 r.ż. piersią - wielki sukces
poczytaj o tym może Ci sie uda
 
ja się nie nastawiam na karmienie bo dwa razy nie mialam pokarmu, czas pokarze jak bedzie tym razem
 
mi nakladki nie pomogly, kolezance tak dlatego też nic nie zakladam wyjdzie w praniu, zresztą ja nawet nie zakladam terminu porodu bo u mnie nic nie da sie zaplanować
 
niestety nie pomogły ....stosowałam przy starszym -nie dawało rady -nawet doradca laktacyjny załamał ręce...
przy młodszaku lekko się wyciągnęły po laktatorze ,ale młody nie dawał rady cycać ;)-także 8 razy dziennie leciałam z pracami ręcznymi ;)
 
Klara to sie ciesz ze laktator pomogl. U mnie praca z laktatorem przez 6 godzin skutkowala 1 ml pokarmu, nawet pielegniarki daly spokoj
 
Ja z pierwszym synem mleka niestety nie miałam, a niby warunki ogromne:szok:. Teraz mam nadzieję, że mleczko się pojawi, jaka to musi być wygoda.
 
reklama
Do góry