reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
w takim razie fotka w 40tc ciazy:-) z moim grubaskiem:-D bo 4260 to nie malo;-)
i od razu wstawiam po ciazy :-D
 

Załączniki

  • DSC04149.jpg
    DSC04149.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 174
  • DSC04145 modified.jpg
    DSC04145 modified.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 170
  • P1080225..JPG
    P1080225..JPG
    38,4 KB · Wyświetleń: 181
  • P1080226..jpg
    P1080226..jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 194
nie no, ja to jak wieloryb w 40 tyg wyglądałam, a po porodzie jak w 6 miesiącu. I nie wróciłam do wagi sprzed ciąży, mimo że i tak ważyłam wtedy najwięcej w życiu... a teraz zaczynam z 6 kg więcej niż wtedy :/
a teraz znów się nie dopinam oprócz 2 par luźniejszych spodni i mam za sobą debiut w ciążówkach z pierwszego okresu poprzedniej ciąży...
 
Mi się ostały szorty i ciepłe jesienne ciążówki ale te 2 są naprawde duże tak więc musze sie zopatrzyć niebawem w jakieś niu
 
reklama
no ja też mam jeszcze 2 większe, ale nie wiem czy mi się na coś przydadzą, bo są lniane letnie. Miałam to szczęście, że wtedy mimo początku października była ładna pogoda aż do porodu :)
 
Do góry