reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

:-D:-D ale jakie te filety podręczne, zarzucasz na plecy i biegiem na autobus :-D:-D

Mi po pierwszej ciąży biust zmalał o jeden rozmiar z D na C i to była zmiana bardzo oczekiwana :tak: Zazwyczaj panowie rozmawiali z biustem, nie mogłam założyć wielu koszulek (np. na ramionkach) a jednak jeden rozmiar mniej robi różnicę.

Pytanie tylko, czy duży biust po porodzie i karmieniu nie jest efektem ogólnie dużej budowy mamusi i tłuszczowej pamiątki ;-):-) Ja wróciłam do swojej normalnej wagi i taki mam plan po kolejnym dziecku.
 
reklama
Hope ona nie jest gruba, nóżki jak u pajączka brzuszek nie duży ten biust ją za to wizualnie powiększa
 
Jolek wszystkie się przekonamy za rok, dwa ;-)


A wczoraj katowałam się opowieściami z porodówek starszych koleżanek z BB...:szok:
 
Nie wolno czytać takich rzeczy absolutnie. Ja zawsze protestuję jak któraś z koleżanek mnie straszy że "a bo jej kumpela jak rodziła"... Nie ma sensu się na zapas stresować. Jakoś musi to dziecko wyleźć i nasze stresy tu nic nie pomogą.
 
Zgadzam się w 100 % !!! :tak: Nie ma co słucha opowieści dramatycznych, bądź rodem z horroru, ja ostatnia pierwiastka z moich koleżanek jestem i na początku jeszcze się pytałam, co i jak z tym porodem, czytałam historie i tylko się stresowałam :zawstydzona/y:
Jakby nie patrzeć, nie ma za bardzo wyjścia i Dzidźka trzeba będzie urodzić :-p i chyba bardziej komfortowo jest myslęć ze maluszek bedzie z nami, niż że popękam tu i tam, nie siąde przez tydzień, a wogole rodzić to bede 5 dni i tak sie w koncu skonczy cc.
Co ma byc to będzie więc głowa do góry, brzuch do przodu i uśmiech na buźkę :-)
 
Wklejam foto swojego brzuszka z dzisiejszego dnia :) Przed obiadem.
16 tydzień i 4 dz.

IMG_0088..jpg
 
reklama
Piekny brzusio :) jak ja uwielbiam je ogladac :D

Dziewczyny a bierzecie juz jakies witaminy? Czy moze od poczatku bralyscie ?
Mi dr teraz juz zalecila brac i polecila Feminatal z DHA (zmienilo nazwe na Femibion) ale to kosztuje prawie 60zl 30 tabletek. Nie wiecie czy wszystkie te witaminy sa takie drogie ?
 
Do góry