reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW ZAKUPOWO - zakupy dla mamy, wyprawka maluszka, itp

potrzebuje porady mam z Krakowa. gdzie można kupić wózek bliźniaczy? bylam w galerii kolo dworca i na koncu starowislnej. bylam w scemmie. nic nie ma. na sw kingi jeden wózek.
 
reklama
to chyba tam byliśmy koki aqua parku blusko czerwonego Prądnika? maja dużo i nawet facet wiedział co mówi. spodobał ku się jeden ale był z ekspozycji niby taniej. zastanawiam się. ...
 
Verita, w Krk jest trochę kiepski wybór bliźniaczych :-( rzeczywiście w Entliczku chyba największy, bo w innych sklepach zazwyczaj w ogóle nie ma, albo jakiś 1 model ...
nie wolisz kupić w UK ??? nie dość, że wybór większy, to ceny korzystniejsze :tak: ja swój 'rok po roku' sprowadzałam
 
Verita jeszcze możesz sobie sprawdzić w Smyku koło Factory oraz w Bonarce, tam mają spory wybór wózków i bliźniacze chyba też widziałam:)
 
Paja ja młodemu kupiłam ostatnio pierwsze pantofelki Befado w sklepie na Długiej. Sklep stary że hoho...chyba w miarę potrafią doradzić. Wziełam z Befado, bo wydawały się najlepiej wykonane i fajnie wyrprofilowane. Na szlaku jest też sklep z butkami dla dzieci chyba włoskimi, ale ceny dosyć wysokie. Takich paputków nigdzie nie spotkałam szczerze mówiąc poza allegro...
 
Na Długiej byłam wczoraj, ale nic mi nie wpadło w oko. Wiem, że jest jakiś sklep na Kobierzyńskiej, ale nigdy tam nie byłam.
 
reklama
Byłaś w tym takim długim sklepie po lewej idąc od Rynku? Tam mają dosyć duży wybór bucików. Może idź do tego na Szlaku-róg Pędzichów. Jak nie to zostaje Ci chyba Entliczek, Smyk...
 
Do góry