reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krem antycellulitowy

Dołączył(a)
22 Listopad 2018
Postów
9
Kochane, jest sprawa.

Ostatnio troche sie zapuscilam i odkrylam ,ze zebralam żniwo swojego lenistwa - w efekcie czego zaczelam mieć zauważalny cellulit. Wiadomo, że wezmę sie a niego odpowiednia dietą i moze zaczęciem biegać albo coś, ale chcialabym wspomoc to wszystko jakimś dobrym kremem.

Z góry dzięki za pomoc :D
 
reklama
Ogladalam ostatnio program, w ktorym pokazali co wplywa na redukcję cellulitu i przed kremami i gimnastyka znalazlo sie szczotkowanie na sucho. Podobno przynioslo najlepsze efekty.
 
Dużo zależy od tego z jakim cellulitem się tak naprawdę zmagamy. Trochę na ten temat poczytałam: Link do: Cellulit wodny i tłuszczowy - rozpoznanie i leczenie | Blog VESUNA i dowiedziałam się, że cellulit wodny jest łatwiej usunąć od tłuszczowego. Niestety ja miałam ten drugi. Przeszłam na dietę i ćwiczyłam, ale efekty osiągałam bardzo powoli, dlatego zdecydowałam się na zabieg ONDA, który przeprowadziłam w tej krakowskiej klinice vesuna z linka. Metodę uznaję za skuteczną, przede wszystkim pozwoliła mi ona osiągnąć szybciej zamierzony efekt.
 
Szczotkowanie jest ponoć super ale powiem Wam dziewczyny, ze kupiłam sobie ostatnio szczotkę do szczotkowania skóry i po prostu nie wytrzymałam. Nie jest to nic przyjemnego, przynajmniej dla mnie (chociaż wiem, ze są na pewno amatorki takiego szczotkowania skóry).
U mnie najlepsze rezultaty przyniosła dieta oraz ćwiczenia. A i machnęłam sobie po ciązy zabieg karboksyterapii. Chodzilam tutaj w Krakowie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry