reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Krwiak podkosmówkowy 13 tc.

Dominika666

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wiem, że ten temat się już przewijal, ale chyba potrzebuje wsparcia....
Jestem w trzeciej ciąży. Pierwsza to była bajka poza przelezana końcówka ale bez zagrożenia życia dziecka. Druga krwiak wielkości pomarańczy który się urwał w 18tc pociągnął ciąże i odeszły mi wody. Największy koszmar w życiu...
Po dwóch latach postanowiłam spróbować i znowu to samo krwiak 5x1,2cm... Niby nie najgorzej bo usytuowany przy ujciu ale tamten też taki był. Lekarz mówi, że leżeć nie stresować się i będzie ok że wielkością nie starszy tak bardzo, ale nie jestem pewna. Biorę duphaston i magnez.
Potrzebuje trochę historii na pozytywne myślenie, bo wiem że to ważne ale to najcięższych ogarnąć.

reklama

Inofs

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja się najbardziej martwię,że nie mam plamień, które świadczyłyby o opróżnianiu się krwiaka

Inofs

Rozwiązania
0
Wizyta w piątek.no właśnie niezwykle czytam wypowiedzi na forach,że zawsze te plamienia były. A u mnie dodatkowo krwiak gigant, więc nie wiem już co robić :(

Jadwiga1920

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wizyta w piątek.no właśnie niezwykle czytam wypowiedzi na forach,że zawsze te plamienia były. A u mnie dodatkowo krwiak gigant, więc nie wiem już co robić :(
Kochana u mnie po krwotoku kilka dni było płomień i dalej nic. Sam się krwiak wchłonął. Myśl pozytywnie

Patka2616

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Dowiedziałam się o ciąży w 7 tygodniu. W 9 wylądowałam w szpitalu z plamieniem. Nie wiedzieli skąd (na usg czysty obraz) podano mi immunoglobuliny ze względu na grupę krwi i wypuszczono. Po 3 dniach krwotok taki ze zabrała mnie karetka do szpitala. Okazało się że jest duży krwiak który się ciągle powiększa. Był nad dzieckiem. Mówiono że jak się urwie to pociągnąć może dziecko. Dzisiaj mam 36tydzieb ciąży. Krwiak się częściowo wchlonal a częściowo oczyścil w formie plamien i skrzepow. Pamiętaj że jak jest ciemna krew to ok, jak czerwone jasne plamienie żywa krwią-leć na izbę. Ja byłam na luteinie i na duphastonie. Miałam całkowity nakaz leżenia. Tylko toaleta. Będzie dobrze! Tylko się oszczędzaj. Coraz więcej kobiet ma to dziadostwo. I coraz więcej donosi ciąże.

Inofs

Rozwiązania
0
Ja już po wizycie. Wielkość taka sama krwiaka, ale zaczynaja być widoczne zwloknienia i jest już troszkę jaśniejszy. Ale plamień nadal nie ma

reklama
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry