reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak we wczesnej ciąży - 6tc

Dołączył(a)
31 Sierpień 2020
Postów
12
Witam serdecznie,
Potrzebuje Waszej porady. Wczoraj ma usg lekarz uwidocznil dużego krwiaka w stosunku do pecherzyka ciążowego. To to czarne ppdluzne pole. Dostałam Luteine 2x1 dopochwowo. I mam się oszczędzać, leżeć w miarę możliwości. Nie ukrywam, że bardzo zmartwila mnie ta informacja. Dotąd żadnych krwawien i boli silniejszych. W maju miałam zabieg lyzeczkowania i usunięcie polipow. Bardzo boję się o tą ciążę. To moja pierwsza. Którąś z Was może miała również tak dużego polipa? Też luteina na podtrzymanie czy może coś więcej? Dziękuję za wszelkie porady. 20201010_123538.jpg
20201010_123538.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny. Tez mam dużego krwiaka, pecherzyk 11 mm, ale odkleja się od niego. Lekarz mówi, że wyglada to słabo, ale widzial takie rzeczy zakonczone sukcesem. Luteina dopocheowo 200 mg x2 i leżeć, siedziec, oszczędzać się. W sumie jest to dobra wiadomosc, bo 2 dni temu u innej Pani doktor nie bylo widac nic w macicy, a beta byla 5 tysięcy i było zagrożenie, że to ciąża pozamaciczna. Ale wiecie, dół jest. I dwulatek, mały urwis na stanie. Biję się z myślami, co to będzie [emoji2368]
Trzeba być dobrej myśli, staraj się jak najwięcej odpoczywać :* i jak możesz nie nosisz swojego dwulatka to też postaraj się o to. Trzymam kciuki, żeby poszło wszystko jak trzeba ♡♡
Ja miałam krwiaka wykrytego również w 6 tygodniu ciąży. Przyjmowałam Duphaston (3 razy dziennie) i leżałam. W 13 tygodniu dostałam informację, że krwiak się wchłonął, ale do tego momentu ciążą miała status zagrożonej.

Polecam do poczytania ten temat, znajdziesz tam dużo historii innych osób. Odpoczywaj jak najwięcej i bądź dobrej myśli - wiem, że to niesamowicie ciężkie, ale nic więcej zrobić nie możesz.
 
Witam serdecznie,
Potrzebuje Waszej porady. Wczoraj ma usg lekarz uwidocznil dużego krwiaka w stosunku do pecherzyka ciążowego. To to czarne ppdluzne pole. Dostałam Luteine 2x1 dopochwowo. I mam się oszczędzać, leżeć w miarę możliwości. Nie ukrywam, że bardzo zmartwila mnie ta informacja. Dotąd żadnych krwawien i boli silniejszych. W maju miałam zabieg lyzeczkowania i usunięcie polipow. Bardzo boję się o tą ciążę. To moja pierwsza. Którąś z Was może miała również tak dużego polipa? Też luteina na podtrzymanie czy może coś więcej? Dziękuję za wszelkie porady. Zobacz załącznik 1186556Zobacz załącznik 1186556
Też miałam dużego krwiaka, niestety wyladowalam z powodu krwawienia w szpitalu, myślałam, że to już koniec, ale lekarz przepisał mi duphaston 3 x1 i kazał dużo odpoczywać. Więc ja przez dobry tydzień tylko leżałam, później jakieś spacery włączyłam i ogólnie oszczędzający tryb. Powoli krwiak sie wchłanial, oproznial. Teraz jest już bardzo malutki więc nie martw się u Ciebie też tak będzie. Najważniejszy odpoczynek!
 
Cześć dziewczyny. Tez mam dużego krwiaka, pecherzyk 11 mm, ale odkleja się od niego. Lekarz mówi, że wyglada to słabo, ale widzial takie rzeczy zakonczone sukcesem. Luteina dopocheowo 200 mg x2 i leżeć, siedziec, oszczędzać się. W sumie jest to dobra wiadomosc, bo 2 dni temu u innej Pani doktor nie bylo widac nic w macicy, a beta byla 5 tysięcy i było zagrożenie, że to ciąża pozamaciczna. Ale wiecie, dół jest. I dwulatek, mały urwis na stanie. Biję się z myślami, co to będzie [emoji2368]
 
Cześć dziewczyny. Tez mam dużego krwiaka, pecherzyk 11 mm, ale odkleja się od niego. Lekarz mówi, że wyglada to słabo, ale widzial takie rzeczy zakonczone sukcesem. Luteina dopocheowo 200 mg x2 i leżeć, siedziec, oszczędzać się. W sumie jest to dobra wiadomosc, bo 2 dni temu u innej Pani doktor nie bylo widac nic w macicy, a beta byla 5 tysięcy i było zagrożenie, że to ciąża pozamaciczna. Ale wiecie, dół jest. I dwulatek, mały urwis na stanie. Biję się z myślami, co to będzie [emoji2368]
Trzeba być dobrej myśli, staraj się jak najwięcej odpoczywać :* i jak możesz nie nosisz swojego dwulatka to też postaraj się o to. Trzymam kciuki, żeby poszło wszystko jak trzeba ♡♡
 
Rozwiązanie
Do góry