reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książki warte polecenia

Nam się w domu spodobała bardzo ostatnio, nowa książka Lemonego Snicketa
"Kto to być może o tej porze", świetna zwłaszcza dla chłopaków w wieku 8-12 lat, choć nie tylko starszym czytelnikom, żądnym ciekawych historii też się spodoba.
 
reklama
Nam się w domu spodobała bardzo ostatnio, nowa książka Lemonego Snicketa
"Kto to być może o tej porze", świetna zwłaszcza dla chłopaków w wieku 8-12 lat, choć nie tylko starszym czytelnikom, żądnym ciekawych historii też się spodoba.
Kojarzę - jest bardzo zabawna i nieinfantylna :)
A dla dorosłych polecam 7 pożarów MademoiselleAutor: Esther Vilar. fajna, nietypowa
 
Zawsze myślałam, że biografie są nudne i nie nadają się dla dzieci aż zobaczyłam fajny tytuł w zapowiedziach książkowych: "Messi. Mały chłopiec który stal się wielkim piłkarzem" - dla małych (i nie tylko) fanów powinna to być niezła gratka.
 
o jak to ma być książka dla tatusiów to myślę, że wszystkie szpiegowskie i książki akcji będą bardzo dobrym rozwiązaniem. Mój mąż czyta teraz U progu zagłady Martina Zelenay'a, mówi, że super książka opowiadająca, o tym, co się dzieje, jak się planuje zamach terrorystyczny.
 
Zawsze myślałam, że biografie są nudne i nie nadają się dla dzieci aż zobaczyłam fajny tytuł w zapowiedziach książkowych: "Messi. Mały chłopiec który stal się wielkim piłkarzem" - dla małych (i nie tylko) fanów powinna to być niezła gratka.
Ale biografia piłkarza, to co innego. ;) Zwłaszcza, że to Messi i jeszcze Messi, który się rozkręcił na tych mistrzostwach. :) A książka jest fajna, bo ma dużo ilustracji i tak prawdę mówiąc, to w 80% jest o samym piłkarzu, a reszta to ciekawostki. Dlatego to się przyjemnie czyta, nawet jak powstała raczej dla dzieci. :)
 
W te wakacje zauroczyła nas seria o Basi, zwłaszcza "Basia i biwak", bo w tym roku pierwszy raz byliśmy pod namiotem ;-)
 
ciekawą książką są "łupieżcy niebios" z serii Pięciu Królestw, Brandona Mull'a - tego samego autora który napisał serię baśnioboru...
 
ciekawą książką są "łupieżcy niebios" z serii Pięciu Królestw, Brandona Mull'a - tego samego autora który napisał serię baśnioboru...
Bośniobur to bestseller! Miejmy nadzieję, ze będzie równie ciekawa. U nas wśród prezentów pod choinka pijawiła się bardzo fajna "Książka z dziurą" - polecam sprawdzić ;)
 
reklama
mamaGabi - z Tulleta to sobie spróbujcie "Książkę do kolorowania". Ta z dziurą jest fajna, ale ta jest ogrooomna. :) Niby kolorowanka, a jednak nie taka zwykła już pomijają jej rozmiary. Można w niej mazać, szukać, odkrywać itd, bo prawie na każdej stronei jest jakieś zadanie do wykonania.
 
Do góry