reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

Aleksp z podanych propozycji najbardziej podoba mi się Anastazja, Anielka też ładnie. Co do Amelki to czytałam gdzieś (ale nie wiem czy to prawda) że imię to oznacza wrodzony brak kończyn. To i wielka popularność tego imienia by mnie zniechęciły. Brzmi jednak rzeczywiście bardzo ładnie. Oczywiście to tylko moje zdanie :)
 
reklama
Mi się podoba Sebastian, Szymon, Dariusz
Na początku chciałam oryginalnie i zakochałam się w imieniu Nathan/Natan ale jak sobie zdrobniłam wyszło mi Natanek i już się odkochałam ;) ( ksiądz Natanek)
 
Aleksp z podanych propozycji najbardziej podoba mi się Anastazja, Anielka też ładnie. Co do Amelki to czytałam gdzieś (ale nie wiem czy to prawda) że imię to oznacza wrodzony brak kończyn. To i wielka popularność tego imienia by mnie zniechęciły. Brzmi jednak rzeczywiście bardzo ładnie. Oczywiście to tylko moje zdanie :)

no imie nie ale faktycznie tak sie okresla wrodzony zespol:(:(:(wiec chyba nie chce zeby corka kiedys mi to wypominała-poinformuje meza
 
Widzę, że sporo z nas ma nadal wątpliwości co do imienia :-) ciężko się zdecydować....mój mąż zawsze marzył o Amelce, ale teraz stwierdził, że to imię jest zbyt popularne więc sobie je darowaliśmy.

Aleskp mnie się podobają imiona na K i M... Klaudia, Kinga, Marta, Monika, Małgosia, Milenka ale to wiadomo....rzecz gustu :-)

a my na A:)) po oboje mamy imiona na A...wiec trzeci inicjał i mozna w skrocie sie podpisywać 3*AJ:):)...no i to rodzinnie od strony męża z tymi imionami idzie czesto :)
 
Moja córka będzie miała na imię Apolonia:), podoba mi się Antonina - tylko sporo teraz tych Toś;) mój mąż na początku przebąkiwał o Annie, sądząc po nicku Aleksandra odpada??
 
reklama
a my na A:)) po oboje mamy imiona na A...wiec trzeci inicjał i mozna w skrocie sie podpisywać 3*AJ:):)...no i to rodzinnie od strony męża z tymi imionami idzie czesto :)


O! My też na "A" tzn. ja, mąż i Antoś. Ignaś jest "odmieńcem" miał być Adaś ale jest Ignaś :)

Co do imion żeńskich na "A" bardzo podoba mi się: "Agatka", "Alicja", "Ada"
 
Do góry