reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kto płaci za urlop macierzyński jeśli umowa kończy się w połowie?

stokrotka.af

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Styczeń 2012
Postów
1 424
Miasto
Stavanger
Witam, mam pytanie jak wygląda kwestia wypłaty urlopu macierzyńskiego jeśli moja umowa z pracodawcą kończy się 13 stycznia 2013 a poród przewidziany jest na 22 września 2012?
zakładając,że będę korzystać z ulopu pełnego czyli 24 tyg.
A urlop wychowawczy jest płatny czy bezpłatny?

Z góry dziękuję za informacje.
 
reklama
Witam, mam pytanie jak wygląda kwestia wypłaty urlopu macierzyńskiego jeśli moja umowa z pracodawcą kończy się 13 stycznia 2013 a poród przewidziany jest na 22 września 2012?
zakładając,że będę korzystać z ulopu pełnego czyli 24 tyg.
Do 22 września płaci pracodawca, po 22 września ZUS.

A urlop wychowawczy jest płatny czy bezpłatny?
Urlop wychowawczy jest zawsze bezpłatny. Do urlopu mają prawo osoby zatrudnione. Jesli Pani umowa wygaśnie nie będzie Pani miała prawa do urlopu wychowawczego.
 
Do góry