reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rybko a co dokladnie masz z kregoslupem ??
zwyrodnienia na całym kregoslupie rozszczepy na odcinku ledzwiowym wykrzywiony na odcinku piersiowym w lewo z szyjnym tez juz kiepsko bo ręka drewnieje ze nawet kartki papieru nie mogę chwycić no no i no i jedna przepuklina a narazie to ledzwiowy daje mi popalić i liczę ze reszta śpi i się nie obudzi ostatnio przez starania starania o dziecko to go trochę zaniedbalam no i miałam iść na rezonans ale jak się okazało ze w ciąży jestem to odwołałam także jak to teraz źle wygląda to nawet nie wiem i boję się też tego znieczulenia zewnatrzoponowego
 
reklama
zwyrodnienia na całym kregoslupie rozszczepy na odcinku ledzwiowym wykrzywiony na odcinku piersiowym w lewo z szyjnym tez juz kiepsko bo ręka drewnieje ze nawet kartki papieru nie mogę chwycić no no i no i jedna przepuklina a narazie to ledzwiowy daje mi popalić i liczę ze reszta śpi i się nie obudzi ostatnio przez starania starania o dziecko to go trochę zaniedbalam no i miałam iść na rezonans ale jak się okazało ze w ciąży jestem to odwołałam także jak to teraz źle wygląda to nawet nie wiem i boję się też tego znieczulenia zewnatrzoponowego
Musisz powiedziec ginekologowi zeasz problem z kregoslupem i to duzy raczej ze wzgledow bezpieczenstwa moga wybrac ogolne znieczulenie ale zeby tak zrobic musza o tym wiedziec.
Zostaje ci masaz i cwiczenia teraz kregoslup nie boli cie z tego powodu ze go zaniedbalas tylko dlatego ze zmienia sie srodek ciezkosci brzuch rosnie i to wykrzyeia kregoslup w nienaturalnym dla niego polozeniu rozluzniaja sie miesnie i nic na to nie poradzisz. A dlatego ze mialas wczesniej problem z kregoslupem to bardziej to odczuwasz
 
Kochana remont skończony tylko meble zostały ale to mężu będzie robił :) Wiem kochana ze boli z powodu brzuszka i cyckow liczyłam się z tym niestety zabiło mi 70 na wadze i wcale nie jem dużo bo apetytu za bardzo nie mam od początku ciąży ale po stymulacji juz przybrałam od lekow a teraz to uniknąć się nie da a poza tym jak na mnie to i tak się obijam bo mój M to mówił ze będzie musiał mnie przywiązywać do krzesła albo lepiej do łóżka bo tego nie dzwigne żebym się oszczędzala :)
Kochana czas najwyzszy sie pooszczedzac i troszke wiecej odpoczac a nie zapierdzielac bez tchu przy remoncie :p
 
Mam to samo :)
Tak mnie bolą cycki,że aż się krzywie jak mam stanik zdjąć :)
No chciałabym żeby to było nie tylko od progesteron ale póki co się nie łudze ;)
A jakie w ogóle masz leki?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiecie co...a mnie przestały wczoraj boleć..mam się martwić? :(

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana remont skończony tylko meble zostały ale to mężu będzie robił :) Wiem kochana ze boli z powodu brzuszka i cyckow liczyłam się z tym niestety zabiło mi 70 na wadze i wcale nie jem dużo bo apetytu za bardzo nie mam od początku ciąży ale po stymulacji juz przybrałam od lekow a teraz to uniknąć się nie da a poza tym jak na mnie to i tak się obijam bo mój M to mówił ze będzie musiał mnie przywiązywać do krzesła albo lepiej do łóżka bo tego nie dzwigne żebym się oszczędzala :)
Masz dwojke dzieciakow w brzuchu to nie dziwne ze waga rosnie :)
 
Rybko popytam ojca czy nie zna kogoś sprawdzonego z tych okolic do polecenia. Bo on się zajmuje terapią manualną. Tych terapeutów w Polsce wcale dużo nie jest i znają sie z różnych kursów. A tak poza tym to moze doraźnie jakieś podklejeniu taśmą przez fizjoterapeutę by pomogło na ból trochę?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry