reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mialam podany tylko jeden zarodek 3 dniowu. No ale slyszalam ze czasem jakis sie tam moze "skleic" Baaaaardzo bym sie cieszyla :):):)
ja tez mialam jednego kropka podanego 5d blastke i znikome prawdopodobienstwo zeby sie podzielila a jednak a wiem ze wczesniejsze zarodki moga spokojnie sie podzielic juz w brzuchu u mamusi wiec jest mozliwosc blizniakow lub chlopaka z wysokim testosteronem
 
reklama
Mi zbadano na 6 dni przed punkcją. I koniec. Zadzwonił, ze jest dobrze i mam stosować leki jak w instrukcji. Usg za każdym razem, wizyt przy stymulacji 4. Ale jedynie co się dowiedziałam to na nr2 że na tamta chwilę widzi 12-14 jajek. Ale ok, co do endometrium to wiadome było ze i tak transfer odroczony wiec może tak miało być. Albo wszystko było na tyle dobrze, ze to wystarczyło. Nie ważne, to juz za mną, wpływu nie mam. Ale crio jest przede mną i... I będzie inaczej. Albo będzie gdzie indziej. I koniec tematu. Obawiam się, że dr. mnie zapamięta jako wyjątkowo upierdliwą osobę ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Absolutnie sie lekarzami nie przejmuj,trzeba walczyć o siebie i swoje kropki,ja w poniedziałek tak męczyłam dr aż sie śmiał ze wiercę mu dziurę [emoji12] ,ale wywiercilam 5 kropka bo na początku wizyty powiedział ze są tylko4 mrozaczki a ten piąty mi spokoju nie dawał co sie z nim stało [emoji6]

Jesli sie dobrze doliczylam mialas z tego co piszesz 22 oocyty,zakladajac ze byly wszystkie dojrzale ,wynik E2 jest o wiele wyzszy.A estradiol napedza hiperke. Zastanow sie nad szpitalem,bo tam ci moga podac kroplowke i ogolnie szybciej z tego wyjdziesz.A juz na pewno jak bedzie ci brzuch rosl w oczach i zbierala sie w nim woda.Na to musisz uwazac,mam nadzieje ze tak daleko nie zajdzie.Oprocz tego szkoda ze nie dostalas Dostinexu po punkcji,wielu osobm to tutaj pomoglo.Trzymaj sie i uwazaj na siebie.:)

Pobranych miałam 29,24 dojrzałe,dostinex dostałam,antybiotyk i duphaston. Brzuch właśnie duży,ale nie rośnie dlatego tak niechętnie ten szpital,dzisiaj jest lepiej bo nie mam mdłości i wróciłam do ketonalu




I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony
 
U mnie już ok, krwiak prawie w całości się już wchlonal (ufff), wiec mam już zgodę na spacery,choć bez szaleństw :)
Wczoraj się przestraszyłam, bo pojawiły mi się jakieś malutkie plamki krwi,wiec pojechalam do szpitala sprawdzić, ale wszystko jest ok,może to dlatego że powinnam wczoraj lub dziś dostać miesiaczke,a może się zadrapalam,nie wiem. Ważne, że Bąbel ma już 19mm :)
No i popołudniami łapią mnie straszne mdlosci :( ale nie ma tego złego z czym sobie owsiane ciasteczka nie poradzą :)
Od poniedziałku odstawiłam juz acard,wiec biorę teraz już tylko luteine i lutinus,magnez,euthyrox, Wit D.
Za tydzień mam zejść z luteine i lutinusem z 300 na 200 na dobę.
Koniec 8 tygodnia, jak wszystko bedzie ok termin na ok 10.07.2017
Wpiszcie mnie proszę na 28.12 usg prenatalne. Będę też robić test nifty po 10 tygodniu.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

No to fajowo :)
Jak Nifty robisz to może poczekaj z nim chociaż tydzień poźniej niż podają ze można najwcześniej. Albo sprawdź jeszcze ta info, ale kiedyś czytałam ze jak się robi ten test bardzo wcześnie to może być klapa i konieczność powtórki... Co prawda na ich koszt ale zawsze stracony czas i nerwy. Cieszęsię, ze robisz, nerwy z głowy... usg niestety nie wszystko daje radę wyłapać.
 
Jutro zadzwonie jeszcze raz do tego lekarza bo wierzyc mi sie nie chce w tak wysoka bete w 15dpt.
Ja w ten poniedzialek (10 dpt) miałam bete 478. Biorąc pod uwagę że beta podwaja się co 2 dni dzisiaj (12 dpt) powinnam mieć bete około 950 a pojutrze w piątek (14 dpt) powinna być coś około 1800-2000 więc wydaje mi się ze Twój wynik nie jest zbyt wysoki ale jest bardzo dobry :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczyna82 pisze;
Ja normalnie robię sobie woskiem na 0 ale teraz ograniczam wosk do ud, klasyczne bikini a strategiczne miejsce czyli wargi podgalam. Bo chwilę trwa taka woskowa depilacja a nie chcę się zaziębić ;)

Ale myśle, ze jak ktoś nie lubi to nie koniecznie musi być na zero.
Dzięki za porady muszę chyba wypróbować wosk :) może ne bedzie tak zle
 
Ostatnia edycja:
No to fajowo :)
Jak Nifty robisz to może poczekaj z nim chociaż tydzień poźniej niż podają ze można najwcześniej. Albo sprawdź jeszcze ta info, ale kiedyś czytałam ze jak się robi ten test bardzo wcześnie to może być klapa i konieczność powtórki... Co prawda na ich koszt ale zawsze stracony czas i nerwy. Cieszęsię, ze robisz, nerwy z głowy... usg niestety nie wszystko daje radę wyłapać.
Właśnie chcę zrobić tak myślę ok 11,12 tygodnia.
Usg robie u Kretowicza, super specjalista. On i Roszkowski z tego co wiem są najlepsi w Warszawie z usg prenatalnego.
Zawsze to później choć trochę spokojniejsza ta ciąża.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rybko, a jak ty się miewasz?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Super dziekuje chlopaki rosna buszuja po brzuchu jak pilkarze na treningu brzuch rosnie cycki tez reszta ciala narazie bez zmian piore i prasuje ciuszki i rzeczy dla chlopakow bo boje sie ze potem bvedzie mi za ciezko zabezpiecze sobie je w woreczki i bede miala juz spokoj
 
Dzięki za porady muszę chyba wypróbować wosk :) może ne bedzie tak zle

Powiem tak. Ja się z woskiem zaprzyjaźniłam, poza tym robię go od lat sama. Ale jak poszłam pierwszy raz to jedyne co miałam w głowie to "CO MI DO CHOLERY ODBIŁO, AŁAAA!!!"
Jednym słowem jeśli to twój pierwszy raz, masz mocne owłosienie, a szczególnie jakieś alergie to serio nie polecam experymentow w tym momencie. Pierwsze wyrywanie boli znacznie bardziej a w dodatku nie wiesz jak zareagujesz. Są osoby bardzo uczulone na wosk, dosłownie wszystko puchnie, niektórym permanentnie robią się krostki... Przy bikini niedoświadczona kosmetyczka a szczególnie ty sobie sama łatwo może zerwać naskórek i wyglada to potem jak strupek, piecze... No naprawdę nie polecam testować z woskiem pierwszy raz w tym momencie. Jak nie chcesz maszynki to kup sobie trymer, nawet taki maleńki za 19zł w Rossmanie przykładowo. :)
 
reklama
Super dziekuje chlopaki rosna buszuja po brzuchu jak pilkarze na treningu brzuch rosnie cycki tez reszta ciala narazie bez zmian piore i prasuje ciuszki i rzeczy dla chlopakow bo boje sie ze potem bvedzie mi za ciezko zabezpiecze sobie je w woreczki i bede miala juz spokoj

Pomysłowy Dobromir ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry