reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja to bym liczyła jako zero, bo tylko plamisz i mi lekarz mówił,ze pierwszy dzień liczyć jak sie dostanie @ do południa. Ale ja nie miałam nigdy takich problemów, bo zawsze rano dostawałam, i plamienie to plamienie a okres to okres( ból, skrzepy itd [emoji58])


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Ja 1 raz tak mam dlatego mam taki problem. Nie dość że się spóźnila to jeszcze plamie a nie krwawienie i zero bólu! Myślę że to po tych tabletkach które brałam 10 dni. Dziękuję Ci za odpowiedz jutro zadzwonię do lekarza i przedstawię sytuację
 
reklama
Roksi na wlasna reke nie ryzykowalabym z tym lekiem to juz nie sa witaminy
Masz rację teraz tak czytam lepiej nie. Ale zobaczyłam w invimedzie jest urolog i androlog, więc zapiszę jutro męża na badania. Mogłam wcześniej pomyśleć, żeby poprawić dobrze nasienie męża i dopiero podejść do invitro ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana ale w klinice też nic nie powiedzieli tylko odrazu invitro i koniec. Jeśli teraz nie dojdzie do transferu albo się nie uda nie podjadę wcześniej niż po 3 miesiącach, żeby to nasienie się zregenerować mogło.[/QUOTE]
Roksii a rozważaliście mrożenie nasienia na wszelki wypadek? My gdybyśmy wiedzieli, że tak się może zadziać to byśmy mrozili...
Zresztą nie wiem jak to wygląda przy rozmrażaniu nasienia czy komórek jajowych, wydaje mi się, że czytałam gdzieś, że jest gorzej niż przy rozmrażaniu zarodków.
 
Roksi potem od września do ciąży czyli do testu 2.11 brał tamoxifen. Z tego co kojarzę to oba są na receptę. I tak jak pisałam najlepiej porozmawiać z lekarzem. Tak jak dziewczyny piszą to nie witaminy. Mąż się źle czuł po nich, miał problemy z koncentracja. Po tych lekach niektórym tez pogarszaja się wyniki. Może u was wystarczająco dobry jest materiał. Nam lekarz powiedział że lepiej wybierać z milionów niż tysięcy i dlatego postanowił włączyć takie leczenie. Gdyby się nie powiodlo rozmawialiśmy już o biopsji jąder.
MilkyWay dobrze pamiętasz zarodki się lepiej przechowują, a w zasadzie rozmnażają niż nasienie i jajeczka. Mniej się uszkadzaja.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny proszę pomóżcie, może to głupielecz sama juz nie wiem. Mianowicie zaczełam dziś plamić, taką normalną czystą krwią, lecz nie ma przy tym żadnych innych dolegliwości i intensywność tego nie jest jak przy normalnym okresie. Czy już od dzisiaj liczyć pierwszy dzien cyklu ? Boję się, że przegapię termin wizyty :(
 
Hej dziewczyny proszę pomóżcie, może to głupielecz sama juz nie wiem. Mianowicie zaczełam dziś plamić, taką normalną czystą krwią, lecz nie ma przy tym żadnych innych dolegliwości i intensywność tego nie jest jak przy normalnym okresie. Czy już od dzisiaj liczyć pierwszy dzien cyklu ? Boję się, że przegapię termin wizyty :(

Ja oprocz tego co napisalam wyzej znalazlam jeszcze to: "Czasami granica pomiędzy plamieniem a krwawieniem (miesiączką) nie jest do końca jednoznaczna. Kieruj się ogólną, bardzo prostą zasadą: zaznacz plamienie, jeśli zauważyłaś niewielką ilość krwi o kolorze jasno czerwonym bądź brązowym. Plamienie często występuje przed lub tuż po miesiączce. Jeśli ilość krwi jest na tyle duża, że musisz użyć podpaski lub tamponu zaznacz miesiączkę (krwawienie)."



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanko o przebieg punkcji, jaki rodzaj znieczulenia, jest się świadomym czy całkowicie uspionym? Co trzeba zabrać? Jak długo trwa zabieg i jak długo leży się po punkcji? Mąż może być przy mnie?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie myślałam, żeby mrozić nasienie, u nas jest jeszcze problem, że występuje teratozoospermia. Od czasu punkcji tyle się dowiedzialam na forum, że nie mogę się doczekać wizyty, żeby o wszystko zapytać.
 
Mam pytanko o przebieg punkcji, jaki rodzaj znieczulenia, jest się świadomym czy całkowicie uspionym? Co trzeba zabrać? Jak długo trwa zabieg i jak długo leży się po punkcji? Mąż może być przy mnie?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
ja bylam calkowicie uspiona na kilkanascie minut,kazali zabrac skarpetki ale nie wiem po co bo sie nie przydaly,po punkcji lezalam okolo 30 minut i potem w cafejce jeszcze godzinke siedzielismy.maz zostal przed sala...
 
Mam pytanko o przebieg punkcji, jaki rodzaj znieczulenia, jest się świadomym czy całkowicie uspionym? Co trzeba zabrać? Jak długo trwa zabieg i jak długo leży się po punkcji? Mąż może być przy mnie?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Pisz jutro po wizycie co i jak :-) stresik pomalu łapie?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanko o przebieg punkcji, jaki rodzaj znieczulenia, jest się świadomym czy całkowicie uspionym? Co trzeba zabrać? Jak długo trwa zabieg i jak długo leży się po punkcji? Mąż może być przy mnie?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Narkoza ogolna, na jakies 20-30 min, ja pozniej chyba godzine lezalam na sali wybudzeniowej a pozniej 4 h na obserwacji. Maz dopiero po wyjsciu z sali wyb. Oj jak bylo mi dobrze po tej narkozie, totalne wyluzowanie [emoji23]

Skarpetki tez mialam, kazali zostawic chyba zeby pozniej bylo cieplo, na to ochraniacze byly.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry