reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@dżoasia i reszta ktora brala relanium. Dziewczyny w jakich dawkach je bralyscie? Nie jechalam juz do kliniki tylko mod dr wypisal mi na nia receptę i jest to 5mg,czy tez takie mialyscie? Slyszalam,że sa tez mniejsze 2 mg i nie wiem czy moje nie sa zbyt duze,moze ktoś pomoc?
Ja bralam relanium 5mg godZinę przed transferem. 1x1 4 dni po transferze. Czyli lacznie 5 dni brania relanium w dawce 5mg wliczając w to dzien w ktorym byl transfer

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
@dżoasia i reszta ktora brala relanium. Dziewczyny w jakich dawkach je bralyscie? Nie jechalam juz do kliniki tylko mod dr wypisal mi na nia receptę i jest to 5mg,czy tez takie mialyscie? Slyszalam,że sa tez mniejsze 2 mg i nie wiem czy moje nie sa zbyt duze,moze ktoś pomoc?
Ja mialam 2mg ale chyba misis188 brala 2x 5mg
 
Chyba juz nie jestem... zaczal mnie zajebiscie bolec brzuch i chlusnela zywa krew... czekam tylko na meza zeby przyjechal z pracy i jade do kliniki... ale na cud nie licze... Boze dlaczegooooo mi to robisz?????!!!!
O rety! Narazie nie mozesz panikowac. Wiesz ze krwawienia w ciąży sie zdarzają... trzymam kciuki aby z malenstwem wszystko bylo ok!
 
Caly czas leci ze mnie krew ze skrzepami, brzuch boli, jestesmy juz w klinice, pobrali n badania na cito i zaraz ma lekarz przyjechac bo zadnego nie ma. Nie wiem czy na ip szybciej udzielili by mi pomocy, zreszta tu mam wszystkie dokumenty. Zastanawia mnie czy jest szansa zeby od pn sie tyle syfu narobilo _ w pon nic nie bylo na usg...
 
Zrozumienie w naszych sytuacjach jest bardzo ważne. Nie zniosłabym krytyki...
Ja mam takie szczęście jak ty że mam wyrozumiałych teściów :) Cieszę się że Ci lepiej :) a powiedz mi jak wygląda teraz twoja sytuacja ? Na jakim etapie jestes ? ty będziesz zaczynać stymulacje od nowa tak ?
Tak wszystko od nowa podchodzimy 2 raz pierwszym razem miałam krótki protokul tym razem idziemy na długim i narazie wiem tyle że od 5 dnia okresu mam brać antykoncepcyjne tabletki 21 dnia cyklu zastrzyki z gonapeptyl i między 7 a 12 dniem mam przyjechać na wizytę i potem przyjdzie okres jak odstawić antyki mam wziąć cale opakowanie a dalej nic nie wiem ;) Ale myślę pozytywnie
 
@dżoasia leż! Sama czytałaś jakie tu dziewczyny krwotoki przechodziły, a dzieciaki się dzielnie trzymają. Czekamy na info !!!!

co do teściów to ja niestety im nie mogę powiedzieć. Są bardzo wierzący. Ale tak bardzo, bardzo. Należą do różnych Wspólnot itp. Ciężko mi z tym. Rodzice wiedzą i wspierają mnie.
U mnie teście też sa bardzo wierzący Ale zrozumieli to i jestem mega zadowolona ;)
 
Caly czas leci ze mnie krew ze skrzepami, brzuch boli, jestesmy juz w klinice, pobrali n badania na cito i zaraz ma lekarz przyjechac bo zadnego nie ma. Nie wiem czy na ip szybciej udzielili by mi pomocy, zreszta tu mam wszystkie dokumenty. Zastanawia mnie czy jest szansa zeby od pn sie tyle syfu narobilo _ w pon nic nie bylo na usg...
Badz dobrej myśli czekamy na informacje
 
reklama
Do góry