reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Caly czas leci ze mnie krew ze skrzepami, brzuch boli, jestesmy juz w klinice, pobrali n badania na cito i zaraz ma lekarz przyjechac bo zadnego nie ma. Nie wiem czy na ip szybciej udzielili by mi pomocy, zreszta tu mam wszystkie dokumenty. Zastanawia mnie czy jest szansa zeby od pn sie tyle syfu narobilo _ w pon nic nie bylo na usg...
Czekamy na info razem z Wami. Ja sądzę że to moze byc jakis krwiak także na.spokojnie. trzymaj sie
 
Caly czas leci ze mnie krew ze skrzepami, brzuch boli, jestesmy juz w klinice, pobrali n badania na cito i zaraz ma lekarz przyjechac bo zadnego nie ma. Nie wiem czy na ip szybciej udzielili by mi pomocy, zreszta tu mam wszystkie dokumenty. Zastanawia mnie czy jest szansa zeby od pn sie tyle syfu narobilo _ w pon nic nie bylo na usg...
:( :( :( Mam nadzieje, ze to tylko krwiak. Trzymam mocno kciuki ✊✊
 
Teraz jeszcze mam urlop, ale właśnie w poniedziałek powinnam wrócić z tym że nie chce jesrem na kierowniczym stanowisku w korpo i zbyt duże ciśnienie. A to że się udało uważam że pomogło moje odcięcie od pracy wyłaczenie maila itd. a zawsze miałam z tym ogromny problem. Powiedz mi bo z emocji nie wiem czy dobrze pamietam przed wizyta beta, progesteron i coś jeszcze?

Tak tylko beta i progesteron zapomniałam się wczoraj zapytać o zwolnienie a mi sie kończą dziś.. . Jutro pójdę do pracy...a do czwartku wezmę chyba urlop a w czw wezmę zwolnienie...
 
Tak wszystko od nowa podchodzimy 2 raz pierwszym razem miałam krótki protokul tym razem idziemy na długim i narazie wiem tyle że od 5 dnia okresu mam brać antykoncepcyjne tabletki 21 dnia cyklu zastrzyki z gonapeptyl i między 7 a 12 dniem mam przyjechać na wizytę i potem przyjdzie okres jak odstawić antyki mam wziąć cale opakowanie a dalej nic nie wiem ;) Ale myślę pozytywnie

Po cyklu z antykami zacznie się stymulacja. Też miałam długi protokół. Kciuki :happy:
 
Kochana trzymam kciuki. Wszystko bedzie dobrze
Caly czas leci ze mnie krew ze skrzepami, brzuch boli, jestesmy juz w klinice, pobrali n badania na cito i zaraz ma lekarz przyjechac bo zadnego nie ma. Nie wiem czy na ip szybciej udzielili by mi pomocy, zreszta tu mam wszystkie dokumenty. Zastanawia mnie czy jest szansa zeby od pn sie tyle syfu narobilo _ w pon nic nie bylo na usg...
 
reklama
Do góry