reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To mnie teraz nastraszylas. Ale apteka nie odbiera, będę probowac od poniedziałku.

Nie chciałam straszyć ale naprawdę sama to przeszłam na początku roku , byłam wściekła na lekarza ze dopiero w sobotę dał mi receptę jak przecież w czwartek byłam . A miałam zaledwie 8 godzin do zastrzyku a w max go nie było . Myśle ze sytuacja mogła się zmienić już , może się dogadali . I tez niewiem jak tam bo ja pisze o Opolu
 
reklama
Lilianka co miesiąc przed okresem rozwodze się i szukam mieszkania na wynajem. Serio,, jak minie okres nie mogę się nadziwić jak mogłam takie wizje w głowie chcieć urzeczywistnić.
A 10 lat temu przy 3 transferze w dniu betowania z nerwów wbiłam sobie nóż na wylot w palec przy krojeniu chleba. Do dzisiaj pamiętam jak serce waliło gdy odbierałam wyniki beta była 64 i mam córkę
 
Ja strasznie przeżywałam ze straciłam jajowod i zawsze jak idę do nowego lekarza to mowie ze mogli go zostawić a oni mi odpowiadają jakby się ugadali ze właśnie zrosty mogą spowodować kolejna pozamaciczna . Ale ile w tym prawdy to niewiem
Myślę że to prawda... Wodniaki są jeszcze gorsze.. myślę sobie że gdyby mi zostawili jeden z wodniakiem to kolejny transfer mógł się zakończyć tym samym ale po drugiej stronie..
 
Co z tego kiedy powinny ciemniec a one jaśnieją?
Niestety pewnie beta spada. W zdrowej ciazy beta z dnia na dzien na poczatku rosnie dosc dynamicznie. Przykro mi i pewnie mnie bedziesz nie milo kojarzyc ale na moje oko to biochemia i pewnie spowodowana IO. Ja w 8 dpt przy pustym jaju mialam kreche jak bat czerwona na zwyklym tescie i pojawila sie w niecale pol minuty. Miejmy nadzieje ze sie myle bo bardzo Ci tego zycze... Ale jednak moja teoria sie sprawdza.
 
Dziewczynki proszę poradzicie coś 🥺 w poniedziałek zaczynam stymulację a od wczoraj coś w oskrzelach zaczęło mi się dziać. Gorączki nie mam, nic nie boli ogólnie nie czuje się chora ale kaszel taki wykrztuśne mnie meczy. Boje się ze odwołają stymulację. Czy ewentualnie antybiotyk w trakcie stymulacji jest możliwy ?
Nie mam już siły sama na siebie 🥺 tak długo czekałam na start a wiecznie coś jak nie złamana noga to teraz oskrzela.
Czy któraś z was chorowała w trakcie stymulacji ?
Niestety takie oslabienie organizmu i infekcje mogą wplynac na jakosc komorek. Co innego przed transferem. Musisz poczekac 24h jak sie sytuacja rozwinie.
 
Tak, pamiętam. Nawet mam zapisany screen jak mi odpisywalas co i ile brałaś. Kurde, lekarz uważa,ze nie ma potrzeby. Przy pierwszym bralam wszystko tak jak Ty, przy d4ugim sobie relanium sama wydluzylam.. teraz robię jak rozpisal A nospe wzielam wczoraj jedna i dzis jedna... zobaczymy co to będzie.
Mocne [emoji110][emoji110]
 
Ja strasznie przeżywałam ze straciłam jajowod i zawsze jak idę do nowego lekarza to mowie ze mogli go zostawić a oni mi odpowiadają jakby się ugadali ze właśnie zrosty mogą spowodować kolejna pozamaciczna . Ale ile w tym prawdy to niewiem
Tak, też to slyszalam i tez mi w klinice mowi,ze jak już miałam raz to jeat wieksze ryzyko u mnie,ze się powtorzy
 
reklama
Do góry