reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dobry wieczór !
Milkaa, kciuki za wysoką betę, inaczej nie może być !:tak:
Dani, powodzenia na transferze, już niedługo kropek bedzie z Tobą :)

Hess, miłego podglądanka!

My jutro dowiemy się co i jak, ale ja mam przeczucie że to chłopak i inaczej już nie myślę :-)
 
Witajcie dziewczyny

mmonika81 – powiem tak, miałam 3 podejścia do in vitro i za każdym razem miałam bete 0,1 i za każdym razem dr mnie namawiał, żeby nie odstawiać leków i powtórzyć betę po 24 h. To był ostatni raz, więcej nie dam się namówić. Nie ma opcji, że przy wyniku bety 0,1 ona wzrośnie, szkoda się faszerować lekami.

liskka, milkaa, danii, Hess - jutro Wasz wielki dzień, trzymam za Was kciuki, powodzenia.
 
Jutro mnie czeka ciezki dzien :( musze zadzwonic do labolatorium i jeszczr raz to przezyc " no niestety zarodki sie nie podzielily" :( no i na dodatek mam komisje lekarska bo jestem juz 3 miesiace na l4 i co 1,5 miesiaca mnie wzywaja sprawdzic czy mi sie polepszylo ! No z pewnoscia po sobotnich wiesciach :(
Trzymam &&& za jutrzejsze transfery (danii), wysoka bete (milkaa), sprawdzanie co sie kryje miedzy nogami (liskka), no i za kokoszke (Hess) :)
 
Dziewczyny jestem w pracy na nocce i czuje ze mnie rozkłada. Gardło.mnie boli i narazie mam temperaturę 37.5 ale czuje ze rośnie. Czy jak jestem teraz na antykach a za następny cykl mam stymulacje.
czy jak będę zmuszona wsiąść antybiotyk to czy to przekreśli moje jajeczka????????
 
Hej dziewczyny;-)
Trzymam za Was kciukasy za Hess, Danii, Milkę, Liskę:-)
Mam pytanie, czy miałyscie może tak, że Was pierski bolały w nocy, a w dzień nie?Mam tak od jakiś dwóch dni.
 
reklama
Witajcie dziewczyny

kiki - przy przeziębieniu przed stymulacją dostałam zgodę na: paracetamol, rutinoscorbin, wapno. Dodatkowo piłam herbatę z cytryną, miodem i imbirem; mleko z masłem i czosnkiem, piłam syrop *spam* :-D i tabletki na gardło *spam* :-D To naprawdę pomogło. Imbir i czosnek ma takie właściwości jak antybiotyk, więc gorąco polecam.

calineczkaa - na początku piersi mnie bolały w dzień i w nocy, później tylko w nocy, następnie wogóle.
 
Do góry