reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale nie leci :D jak przed zawsze plamilam dwa dni i lekarz mi mowil ze ok i nic na to nie moznabylo poradzić wiec głowa do gory - moze ta bakteria wlasnie wypełza - niech idzie w cholerę!!!:D
 
yplocka jak miło Cię słyszec nasz znawco od PGD:-) jak się czujesz? jak się nie obrazisz to będę dziewczęta do Ciebie na priv odsyłać:-p bo mało z nas miało PGD a ty jesteś barrrdzo w temacie:-)

sykatynka w invikcie jest pani psycholog, i uważam że to jest dobra kobietka, specjalista od bezpłodności to trochę inny psycholog niż od leczenia depresji. Nawet mój M powiedział ze nie jest dobra a nienawidzi psycholi:-D. Ale bardzo specyficzna nie każdemu podpasuje. Nam pomogła teraz chyba znowu do niej pójdziemy bo nie wiemy jak odpowiadać na pytania młodzieży i jak mu pomóc sobie poradzić z tą sytuacją i w ogóle....Ale polecam kobietkę a ze jest jedyna w klinice to nigdy nie zapisywaliśmy się do konkretnej osoby.
 
Sykatynka ja tez bym z chęcią skorzystała gdzies w trojmiescie bo jak mowisz, ciągły strach i ciągły stres to tez nie dobrze i fajnieby było jakos sie nauczyć z tym spokojnie zyc
 
Kate a ile kosztuje u niej wizyta? Może bym spróbowała się do niej zapisać nawet na przyszly tydzien?
 
Dziewczyny sprzedam Lutinus 4 opakowania, zrobilam zapas bo to drogie cholerstwo a lekarz mi zmienil leki. Zalezy mi na czasie bo jedno opakowanie konczy termin za miesiac. Za calosc chce 150zl podczas gdy jedno opakowanie w promocji kosztuje ponad 200zl. Moze znajdzie sie jakas duszyczka w potrzebie :)
 
Kate_p7, ciężki czas dla mnie.... pierwsze dni czerwca masakra. Tak, kieruj dziewczyny. Nie jestem znawcą, ale chętnie pomogę.
Niestety Invicta jest monopolistą w PGD.
 
sykatynka chyba 150zl za godzinke, ale nie pamiętam już.

yplocka spokoju ducha w te ciężkie dni. Pamiętaj ze nic nie trwa wiecznie, smutek tez się w końcu kończy. Żeby z czasem było łatwiej...
 
reklama
Do góry