reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

zanetaanna co do transferu dwóch blastocyst to zależy jakiej są klasy. Z drugiej strony to crio, wiec brałabym po jednym. Jeszcze u Ciebie młody wiek, nie ryzykowałabym..

Profesor zreszta i dr Biolog twierdza ze Blasotcyty sa idealnej jakości . Sama juz nie wiem .
Dlaczego napisałaś z drugiej strony to crio ? Widzisz jakaś różnice kiedy normalna procedura a crio ?
 
reklama
Jestem dopiero w 12 tyg. Ciąży bliźniaczej i nie wiem jak będzie dalej przebiegała na razie przytrafiło mi się 2 tyg. Plamienie i musiałam leżeć . Taka ciąża to podwójne szczęście i podwójny stres.
 
Jestem dopiero w 12 tyg. Ciąży bliźniaczej i nie wiem jak będzie dalej przebiegała na razie przytrafiło mi się 2 tyg. Plamienie i musiałam leżeć . Taka ciąża to podwójne szczęście i podwójny stres.

A powiedz cos o Twoim transferze ? O jakości zarodeczkow ? Moze wiesz jaki miałaś poziom AMH?
 
zanetaanna wszystkim mówią, że są idealnej jakości:-p dopóki nie podasz klasy zarodka to nie wiadomo..Jest różnica w wielu kwestiach, ale jak ma się udać to się uda:tak:. Na początku zawsze podają najlepsze zarodki, wiec szansa największa. Ale czasem te "gorsze" są lepsze niż te o dobrej morfologii. A jakie ty masz AMH że miałaś az 39 oocytów? i co zrobiliście z resztą zamroziliście 29 komórek? bo tylko 10 zostało zapłodnionych? Nie źle Cię naszprycować musieli hormonami...
 
Kate_p7 no niekoniecznie wszystkim mówią o idealnej jakości , w klinice w której sie leczymy poznaliśmy juz wiele par ktore niestety nie usłyszały o idealnej jakości ;(
Z 39 odrazu 10 zapłodnili i zamrozili , z reszty zostało ostatecznie 14 ktore były dalej kultywowane z czego po 5 dniach zostało 8 blastocyst . Jajniki miałam wielkości 10cm, brzuch pełen wody itd... Ale bardzo szybko udało sie to zwalczyć . Kiedyś juz miałam hiperke po clomifen ale nie aż taka objawowa.
W czwartek Jajniki miały po niecałe 6cm.
Zaraz zerknę moze znajdę ostatni wynik AMH . Wiem na pewno , ze był znacznie powiększony .
 
zanetaanna wiem co to hiperka, bo u mnie przy pierwszej procedurze było 24 komórki. To był dramat, ale transfer zrobili. Ja akurat długo dochodziłam do siebie, chyba z 2 tygodnie. A w dniu punkcji już błagałam, żeby ze mnie wyjęli te komórki :-D
 
Ja po punkcji dobry tydzień musiałam leżeć , bolały mnie nerki zreszta wszystko mnie bolało ;( ale co nas nie zabije to nas wzmocni ! Kate_p7 na jakim etapie jesteś ?
 
zaneta mnie przed punkcją doktorek poinformował, gdzie mam jechać w razie problemów z oddychaniem i tyle. W sumie obeszło się bez szpitala, ale ja dostawałam jeszcze leki na hiperkę, wiec transfer chyba nie był dobrym pomysłem. Na tyłku nie dało się usiąść pamiętam jak mówiłam nigdy więcej:-p A teraz mam nadzieje, ze urodzę już niedługo:-D
 
zaneta mnie przed punkcją doktorek poinformował, gdzie mam jechać w razie problemów z oddychaniem i tyle. W sumie obeszło się bez szpitala, ale ja dostawałam jeszcze leki na hiperkę, wiec transfer chyba nie był dobrym pomysłem. Na tyłku nie dało się usiąść pamiętam jak mówiłam nigdy więcej:-p A teraz mam nadzieje, ze urodzę już niedługo:-D

U mnie podobnie , leki na hiperke i cierpliwość ;) która mam nadzije , ze sie opłaciła .
Ty juz masz maleństwo w brzuszku ?
 
reklama
Do góry