reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

płaciłam za wszystko. to jest nasze pierwsze podejście i chcieliśmy już. żeby skorzystać z programu promocyjnego musielibyśmy czekać do sierpnia. bo tam jest taka zasada że do "promocji" przyjmują pięć pacjentek miesięcznie wiec jest kolejka.
 
reklama
kolejki są bardzo duże, nawet do samego lekarza. kiedy umawialiśmy się na pierwszą wizytę we wrześniu 2013 mogła ona być na drugi dzień, a teraz na pierwszą wizytę czeka się ok półtora miesiąca:crazy:

cała procedura do dnia wczorajszego wyniosła nas 13476,30 ( z tego ok 10200,00 w klinice zostawiliśmy). na tę kwotę składa się każdy ruch związany z leczeniem. nie tylko leki i koszt zabiegu, ale też koszty dojazdów wszystkich wykonanych badań, wizyt nie tylko w polmedisie ale też wcześniejszych choćby u mojej gin, która zaleciła badanie nasienia. poprostu wszystko od momentu, w którym uznaliśmy że jest kłopot do momentu kiedy wczoraj podano mi maluszki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mmm gratulacje to teraz kciuki za podział komoreczek i transfer. Do mnie też dzwonił właśnie lekarz na tą chwile mam 7 komórek wszystkie dobrze sie dzielą w pn bede miec tel czy transfer o 13 czy wieczorem. Oby tylko komórki przetrwały dziewczyny trzymajcie kciuki. Kinga za mega wysoką bete nie stresuj się musi być dobrze ;)
 
Do góry