reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kinga_1 to trzymam kciuki za jutrzejsza bete... :-)

mmm... ja mialam robione usg przed transferem zeby zobaczyc co i jak i jak maja mi podac zarodki.. tzn pielegniarka trzymala glowice na brzuchu a lekarz wkladal zarodki....
 
lilia, Kinga,Madzia76,Olusia- dziekuje wam za rady, postanowilam ze wczorajszy dzien byl 1 dc a dzis zaczelam brac leki,choc nie wiadomo czy transwer wogole sie odbedzie, bo bedzie to zalezne od tsh.

Kinga trzymam kciuki za jutro&&&&&&&&
 
mmm... - to zaś zależy od kliniki. U mnie robią po transferze tylko badanie progesteronu w 6 dniu, a potem około 12 dnia hcg. Ale niektóre dziewczyny po transferze przy blastkach mają robione III weryfikacje, przy nich też badanie Estradiolu, Porgesteronu. A usg bezpośrednio przed transferem się nie robi. Bo w zasadzie w trakcie transferu masz robione usg, tylko, że nie dowcipne, ale usg brzucha ( stąd też ten pęcherz napełniony).


A przed transferem robią jakieś badania? USG, hormony?
 
reklama
Do góry