reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Anulla dziękuje bardzo- czuję się bardzo dobrze, choć coraz bardziej jak hipopotam ;-)ale moja ciąża taka raczej mało spokojna, bo a to krwiak, a to szyjka się skraca, a teraz maleńkie rozwarcie już się robi, ale szczęśliwa jestem jak nie wiem co :) wyprawka dla Filipa już właściwie gotowa, no i czekamy na naszego Synka upragnionego. Ja staram się w miarę regularnie zaglądać , bo sentyment mam do tego wątku ogromny i przede wszystkim do Was Dziewczyny!!! Zaglądam przede wszystkim, żeby czytać takie cudowne wiadomości jak ostatnio Kasik czy Olusia i cieszy mnie to zawsze jakby mnie samej dotyczyło :) kibicuję wszystkim, które pamiętam i nowym Dziewczynom i jestem pewna, że każda prędzej czy później dołączy do ciężaróweczek, a ja co dzień zaciskam kciuki, żeby było to PRĘDZEJ!!!

No i przesyłam Wam całe mnóstwo fluidków ciążowych z III trymestru !!!!!!!!!!
 
reklama
dorotav i anulla wsumie macie racje tak jak pisałam wcześniej tez przy niektórych transferach trochę ich było lezalam siedziałam w domu i nignie nie wychodziłam praktycznie i tak się nie udało...

lenkabar
a powiedz mi ile pic tego oleju bo u mnie a nim pisze ze do 4 lyzek dziennie można wypic i wsumie tak pije bo go mam dopiero od dwóch dni wiec pije dwie lyzki rano dwie wieczorem a nawet już się przyzwyczaiłam ale kupowałam go w aptece jestem w 5dpt i tak już trochę pozno na ten olej a może zawsze to cos
 
mi mi żadna ze mnie specjalistka, ja gdzieś od 2 lat piję 2 łyżki oleju lnianego dziennie (jedna rano i jedna wieczorem), a teraz w ciąży tylko 1. I nie robiłam tego ze względu na starania o dziecko, bo nie wiedziałam, ze może pomóc, tylko dlatego, że jest bardzo zdrowy. Wiem , że w diecie dr Budwig zaleca się nawet do 6 łyżek dziennie, ale ja jakoś zawsze jestem zwolenniczką umiarkowania. Wiem że najlepiej przyswajalny jest z twarogiem, ale nie byłam w stanie zjeść go w tej postaci bleeeeee
 
dorotav – nie ma sprawy, drink drugi od lewej będzie jak najbardziej dla Ciebie ;-) FB niestety nie mam :-(

Anulla28 – mam nadzieję, że ten olej działa na endometriozę, byłoby super :-) A Ty z czym popijasz olej??

lenkabar – cudny brzuszek :tak:

mi mi – na moim oleju też pisze, żeby pić do 4 łyżek, ale ja stwierdziłam, że 2 mi wystarczą.

Dziewczyny właśnie zapodałam sobie 1 łyżkę oleju który kupiłam rano, tym razem bez jogurtu. Popiłam odrobiną soku, jutro spróbuję popić wodą, a później już bez zapitki :-D Muszę powiedzieć, że wcale nie jest taki zły. Ale ja jestem z tych co potrafią wypić najgorsze świństwo, żeby tylko pomogło :-D
 
Ostatnia edycja:
Lilia, z każdym dniem picia oleju jest coraz lepiej, jak się go przełknie to nie jest tak źle, gorzej że zostaje tłuszcz na ustach i to jest dla mnie najgorsze, szybko wycieram ręcznikiem papierowy bo inaczej mam odruch wymiotny. Aleś jesteś twardzielka, bez popitki olej chcesz łykać, no no no :-)
 
Witam wszystkie starające sie i cieżaróweczki

Mogę sprzedać Luteine 1 opakowanie +dorzucę jedną blaszkę 15szt czyli 45szt luteinę dopochwową i duphaston 1 op.Wiecej info na priv. Pozdrawiam
 
Dzisiaj przy grilu polalam pomidory dla wszystkich tym naszym wspanialym olejem :) smakowalo :)
Mimozama zazdroszcze Ci bo ja juz nie moge sie doczekac drugiego podejscia :) ta taka nadzieje daje na nasze wymarzone szczescie - mnie jeszcze hormony buzuja :D
 
reklama
Mimozama, super niech pracują, kciuki za dorodne pęchole :tak: ja już nie mogę się doczekać swojej stymulki

gos, i jacy będą zdrowsi :-)
 
Do góry