reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja biore tabletki o takim składzie,przetlumaczylam przez translator bo mi się nie chciało pisać i tlumaczyc.

Żelatynę, olej rybny, kwas L-askorbinowy, wyciąg sojowy, olej roślinny, olej lniany, olej z wiesiołka, środki utrzymujące wilgoć, sorbitol i gliceryna, ekstrakt z siemienia lnianego, maltodekstryna, glukonian cynku, witaminę E, zmieszane karotenoidy, emulgator lecytyna sojowa, Palmfrucht- i ryżu tokotrienole ekstrakcji , koenzym Q10, D-pantotenian wapnia, barwnik koszenila, dwutlenek tytanu i tlenek żelaza, chlorowodorek witaminy B6, kwas foliowy, D-biotyna, selenian sodu, witamina D3, witamina B12

mój maz tez bierze tabletki wzmacniające armie,bo glownym powodem nie zachodzenia w ciaze,okazalo się ,ze mój m ma mało plemnikow,zebym zaszla w ciaze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dulano-poczekajmy do poniedziałku na bete,ja też staram się nie popadać w euforie bo potem rozczarowanie bardziej boli
dla mnie ta beta to najgorszy moment jest,moge robić sobie zastrzyki,brać te wszystkie leki,nawet punkcja mi nie straszna tylko to czekanie potem,jak na jakiś wyrok...
gos-w paranoje lekką to my chyba wszystkie popadłyśmy,taki już los staraczek więc nie jesteś sama:)
 
Cześć Dziewczynki, niestety tak to jest liczyć na naturalny cykl...transferu nie będzie w tym cyklu bo pęcherzyk jak miał 17mm tak wczoraj miał 15mm więc lipa! Byłam i jestem zła ale cóż zrobić. Od nowego cyklu olewamy pęcherzyki i biorę tylko progynovę na endometrium i będzie criotransfer:-)
 
Olusia ciebie czasem cos pobolewało w dole brzucha jajniki ??? bo nie wiem czy to normalne czy nie a z tego co pamiętam to w ktorys dzień w nocy po transferze mialas jakies bole...

ja już chyba wariuje dziewczyny dziś dopiero mam 5dpt i takie głupoty chodza mi po glowie ze może i mogłam lezec a ja po prostu probuje normalnie zyc... ale chyba prasowaniem malym spacerkami i gotowaniem to nie da się zaszkodzić... w końcu niektóre mja male dzieci i po transferach tez musza się zajmować dzieciaczkami a chyba wariuje he he he... olej mam z apteki i powoli się do niego przyzwyczaja po ile go pijecie dziennie ale jest okropny
 
mi mi trzeba zyc normalnie bo inaczej zwariujesz :) ja pije po 2 lyzki dziennie, po jednej rano i na wieczor plus dodaje go do salatki warzywnej lub tak jak dzisiaj do sera bialego z ziolami :) bo jak wyczytalam przez pierwsze 2-3 miesiace powinno sie go pic od 6 do 8 lyzek dziennie a pozniej stopniowo zmniejszac :)
 
gos wiec chyba malym prasowaniem nie da się zaszkodzić mowilam ze wariuje he he he ... dzięki za odpowiedz z tym olejem ja mam ten z apteki i jak jest zimny to faktycznie trochę lepszy do picia :)))) choć ja dopiero go pije od trzech dni bo wcześniej nie wiedziałam o nim ze wato go stosować :)))
ostatnio tez normalnie zylam i nie udało się , ale w poprzednich transferach to wiecej lezalam i nic nie robiłam i tak się nie udało, a jak przecież faktycznie dziewczyny maja male dzieci to co przecież po transferach normalnie musza się nimi zajmować chyba jak ma się udac to się uda niektóre to przecież i do pacy chodza i się udaje chyba nic na to nie poradzimy już jedynie leki i modlitwa :)))

a dziewczyny macie może ta rozpiske o zarodkach 5 dniowych co w który dzień się dzieje bo nie mogę tego znalesc :((
 
Ostatnia edycja:
mi mi jedna z dziewczyn powiedziała że na ten czas powinni nas usypiać :-) zgadzam się z nią w zupełności, czekając na bete można zwariować.

tu jest rozpiska:
1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG
 
reklama
Do góry