reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@lolitka200 już wchodzę z zainteresowaniem

Dziewczyny i Chłopaki. Po obserwacji cyklu: jedno jajco 18mm w prawym - będzie owulacyjne, drugie - 15 mm nie urosło od przedwczoraj (lewy). Trzeci raz z rzędu owuluję z prawego jajnika.

@dariaa16 trzymam kciuki za punkcję twojego mnóstwa @kate_p7 powodzenia w stymulacji


W ponuedziałek punkcja na pojedynvzym jajcu o 8 rano.
 
Hej, dzieki za slowa otuchy :) leczymy sie w Lublinie w Ovum. Jestr troche inaczej niz myslala, bo musze czekac ze stymulacja do 1dc i teraz denerwuje sie kiedy dostane okresu bo lubi mi sie znaczaco spozniac ;)a jak wyglada sprawa z alkoholem, podejrzewam, ze raczej nie wskazany jesli dieta ma byc lekkostrawna?!
 
Alkohol, papierosy, cukier, tłuszcze trans i chemia w żywności ogólnie jest zła, a jesli chcemy wesprzeć nasz organizm i wzmicnić komorki to nalezy tego unikać. Ja przed stymulacją raczyłam się czasem czerwonym winem-ostatnie dwie lampki były w trakcie stymulaci-tak na dobre endo;-)i tera posucha na następne minimum rok albo i więcej. Coś za coś:sorry:

Ehh jeszcze 4 dni do usg serduszkowego:confused2:jak to się wlecze
 
Ja przyznam się, że jak miałam stymulacje to nie znałam jeszcze tego forum i nie wiedziałam o ivf chyba nic i nie wiedziałam, że trzeba uważać na dietę, bo nikt mi o tym w klinice nie powiedział... I nie unikalam ani alko ani nie uważałam na dietę :( ale powiem, że jak straciłam ciążę, to nawet o to się obwinialam....
 
reklama
Gizasku, już niedługo, doczekasz się wkońcu, a wtedy płacz ze wzruszenia, jak usłyszysz bicie serducha maluszka:-)Czekałaś na tą chwilę tak długo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak jest z przygotowaniem do crio?Bierze się tylko estrofem?Można je zrobić w cyklu po transferze?
 
Do góry