reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie biel na teście a brzuch już boli tak inaczej . W środę pójdę na bete ale już wiem ze nic z tego. Czeka mnie nowa procedura z tym ze najpierw szczepienia w Łodzi wiec muszę czekac aż do marca 😔 bede mieć czas na regenerację
 
U mnie biel na teście a brzuch już boli tak inaczej . W środę pójdę na bete ale już wiem ze nic z tego. Czeka mnie nowa procedura z tym ze najpierw szczepienia w Łodzi wiec muszę czekac aż do marca 😔 bede mieć czas na regenerację
A jak Cie boli brzuch? Mnie od tygodnia boli jakbym miala dostac okres ... Co jakis czas mam takie napady
 
reklama
Czy ktoś mi odpowie dlaczego zawsze jest pod górkę..jak już zaczyna się układać to przecież nie może być dobrze. Ja zaczęłam stymulację a dziś rano obudziłam się chora, nie mam gorączki ale nie mam kompletnie siły. Gardło kaszel katar..zastanawiam się czy się dalej stymulować ....czy przerwać ..jaki to będzie miało wplyw
 
Do góry