reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny czy progesteron 5dpt 20.6ng/ml jest ok ?
cykl sztuczny dzien przed transferem mialam19,7 ng/ml wiec za duzo sie nie podniosl
stosuje 2x400 cyclogest plus 1x200 luteina
 
dziewczyny czy progesteron 5dpt 20.6ng/ml jest ok ?
cykl sztuczny dzien przed transferem mialam19,7 ng/ml wiec za duzo sie nie podniosl
stosuje 2x400 cyclogest plus 1x200 luteina
jeśli jest ponad 20 to jest dobrze jak spadnie poniżej to powinnaś iść do lekarza żeby zwiększył Ci dawkę progesteronu
 
Hej dziewczyny 🙋🏼‍♀️ melduję, że jestem po pierwszej wizycie przed stymualcją- właściwie jestem w szoku, że to już! A jeszcze w lipcu wydawało mi sie, że to tyyyyle czasu 😅
Dla jasności aktualnie przygotowuję się do drugiego podejścia in vitro, tym razem długim protokołem. Jestem w trakcie brania Ovulastanu, po zakończeniu tabletek wjeżdża Gonapeptyl. 2 października następna wizyta, po której będę brała heparynę i Accofil - czy jak to sie tam nazywa 🙄 Na dzisiejszej wizycie lekarz zinterpretował nasze wyniki genetyczne. Jestem pełna podziwu dla siebie, dopiero dzisiaj - w dniu wizyty je odebrałam- żeby sie nie nakręcać😂 A byłoby na co… 🙄 mam jakieś jakąś mutację w jednym alleli genu czynnika V krzepnięcia (wtf?!😳) i wyszedł mi Kir AA😳
Zapytałam o badanie zarodków- jeśli uda się jakieś uzyskać- lekarz stwierdził, że w naszym przypadku możemy to zrobić, z tym że odpada świeży transfer. Mamy przemyśleć sprawę.. na ten moment nie wiem, co mam myśleć. Raz sie uśmiecham, raz mam totalny mętlik w głowie 😳 No ale chyba jesteśmy o krok do przodu do upragnionego celu 🥹
 
U mnie raczej dupa. Rano bóle jak na @. Teraz wieczorkiem z lekka też...

Chociaż trochę lżej jak poszłam na dłuższe posiedzenie WC.

Tak czy tak jutro pewnie będzie flaszka z monopola. 😒🥴😵‍💫

@Ruda08 jutro idę na tę pieprzoną betę...
 
Witam. Czy ktoś się zetknął z tym, że Fertile Chip nie zostało zastosowane pomimo uzgodnień z lekarzem? Dostałam tylko taką informację, że nasienie nie spełniało parametrów go tej procedury . Czy to jest możliwe? Skoro nasienie jest złe, wszyscy polecają Fertile Chip do takiego nasienia a suma summarum okazuje się, że nie zostało zastosowane to znaczy, że nasienie jest aż tak bardzo złe, czy jest dosyć dobre czy może lekarz i embriolog nie dogadali się między sobą co do zastosowania tej procedury???? Nigdzie nie mogę uzyskać konkretnej odpowiedzi. Może tu się uda :) pozdrawiam.
Hej, my przy kolejnej procedurze chcemy to wziąć. Chodzi o to że musi być dość spora koncentracja plemników żeby móc to zastosować, więc morfologia morfologią ale ilościowo musi być "co" przepuścić przez chip. Embriolodzy oceniają po pobraniu czy nasienie nadaje się na ten "przesiew" czy jest za mało plemników.
Powodzenia
 
reklama
Dziewczyny przeczytałam gdzieś ,że w wieku oko 40 lat 80% komórek jest uszkodzonych,czy któraś z was w tym wieku ma dziecko teraz lub jest w ciąży ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry