reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

który laktator??? opinie

Dołączył(a)
21 Marzec 2015
Postów
1
Cześć dziewczyny. Bardzo proszę Was o poradę. Który z tych dwóch laktatorów ręcznych wybrać :

MEDELA HARMONY

czy

LANSINOH ręczny

???


Dziękuję ;-)
 
reklama
Ja też jestem tego zdania że elektryczny jest super sprawa.
Przy pierwszym syny jak zaczęłam ściągać pokarm to miałam taką rączkę aby zaciągać ale przy tym można się wymęczyć :/ a później hmm nawet nie wiem skąd miałam ale już elektryczny :)
Wiem że miał podświetlenie i tryby ssania że niby imituje ssanie dziecka.
Super sprawa bo piersi mi urosły że mąż w końcu był zadowolony :) nie na długo :p
 
Witam
Chciałabym wznowić zapytanie o laktatory, nie mogę nigdzie znaleźć waszych opinii. Jestem przed zakupem i nie mam pojęcia który wybrać. Po pierwszym dziecku wiem, że sens ma tylko elektryczny gdyż ręczny zupełnie się nie sprawdził przy nawale lub późniejszych stanach zapalnych. Miałam najpierw avent ręczny i nic nie szło, tylko łzy i poważny stan zapalny. Następie kupiłam avent elektryczny sprawdził się, ale to było 6 lat temu i widzę że na rynku jest znacznie więcej opcji do wyboru. Może coś mi doradzicie?? Zastanawiam się nad Lovi prolactis ma dużo opcji i w miarę rozsądną cenę czy może Medela mini- firma dobra, choć chyba ma okrojone opcje prędkości i siły ssącej? Widzę najlepsze opinie o Medela swing ale cena powala, nie wiem jak to będzie z karmieniem o wydać 500-600 zł to już trochę za dużo;/ Widzę jeszcze że Canpol cieszy się zainteresowaniem na allegro- jest bardzo tani, ale czy jest dobry nie wiem Co polecacie ??
 
brakuje mi wiarygodnych testów laktatorów. Wszystkie opierają się na popularności a nie ocenie parametrów :(
Ja w pierwszej ciąży miałam AVENT i byłam z niego bardzo zadowolona. Musiałam go jednak oddać (bo był pożyczony) teraz szukam tańszej alternatywy, ale nic mnie nie przekonuje.
 
Do góry