reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kupię, sprzedam, zamienię

reklama
No więc mam do sprzedania 2 szczoteczki elektryczne Oral-B Professional Care 3000 dokładnie takie Braun - Oral-B Szczoteczka elektryczna Professional Care 3000 - Tarabuła Sklep internetowy . Szczoteczki są nowiutkie. Dostaliśmy z mężem na gwiazdkę. Jesteśmy już szczesliwymi posiadaczami szczoteczek elektrycznych ;-)więc prezent średio trafiony. Nie powiem, bo szczoteczki są naprawdę bardzo fajne ale póki co nam niepotrzebne. Cena za szczoteczkę to 180 zł.
 
Mam do sprzedania talerzyk, właściwie to się nazywa zestaw łączonych miseczek z firmy BOON.
Zestaw łączonych miseczek pomarańczowo-biały - Minikraina
Zestaw Łączonych Miseczek RÓŻOWE BOON 305 (2040806823) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Kupiłam, odpakowałam i nie zdążyliśmy jeszcze ani razu użyć ( nie możemy się zabrać za blw). A wczoraj kupiłam piękne talerze i miseczki ( w misie, no musiałam!:) ) i Miesiak ma już tyle zastawy, ze może wszystkie babyboomowe dzieciaki ugościć:-D A ja nie mam miejsca w szafkach i zbieram na projektor:-) Sprzedam za 29 zł, wyślę listem ekonomicznym gratis.

A, kolor biały z pomarańczem.
 
Ostatnia edycja:
Mam jeszcze do sprzedania pajacyki f&f, nowiutkie, w oryginalnym opakowaniu dla dziecka 12-18 m-cy. Prezent od teściowej a my już dawno z pajaców zrezygnowaliśmy. Biało szare w jakieś zwierzątka- uniseksy. Fotki mogę wstawić jak będzie zainteresowanie. Sprzedam za 39zł już z wysyłką. Cena jaka widnieje na opakowaniu- 44 zł.
 
Mam do sprzedania talerzyk, właściwie to się nazywa zestaw łączonych miseczek z firmy BOON.
Zestaw łączonych miseczek pomarańczowo-biały - Minikraina
Zestaw Łączonych Miseczek RÓŻOWE BOON 305 (2040806823) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Kupiłam, odpakowałam i nie zdążyliśmy jeszcze ani razu użyć ( nie możemy się zabrać za blw). A wczoraj kupiłam piękne talerze i miseczki ( w misie, no musiałam!:) ) i Miesiak ma już tyle zastawy, ze może wszystkie babyboomowe dzieciaki ugościć:-D A ja nie mam miejsca w szafkach i zbieram na projektor:-) Sprzedam za 29 zł, wyślę listem ekonomicznym gratis.

A, kolor biały z pomarańczem.
Jeśli nikt się nie skusił to może i bym wzięłą bo takich nie mamy a ładne.:-)
 
Forever, aktualne, zrobić Ci real foto? Te zdjęcia z linków co wklejałam realnie oddają jego wygląd- no może trochę większy się na nich wydaje. I ma nie tyle co przyssawkę, co takie jakby obramowanie z gumy żeby się nie ślizgał. Nie wiem tak naprawdę czy godny polecenia, bo nie używaliśmy nigdy, ale ładny jest :-) No i przypominam sobie, że Silva i chyba Larvunia polecały tą firmę boon ( one mają chyba kubeczki z tej serii). Daj znać:)
 
Biorę się pomalusiu za wyzybywanie się Mieszkulkowych rzeczy (ano znów przybyło nam ubranek- z szafy się wylewa dosłownie... ) Umieściłam ogłoszenie na wątku bydgoskim, to wrzucę i tu, może któraś z Was ma znajomych szukających ubranek dla Malucha, to możecie polecić, bo ciuszki są naprawdę w świetnym stanie.

Sprzedam ubranka w rozmiarze 68-74. Są w stanie b.dobrym + oraz idealnym. Niektóre nowe, przegapione ( body, koszula). Rajstopki bdb.
Zobacz załącznik 434363Zobacz załącznik 434364Zobacz załącznik 434365Zobacz załącznik 434367Zobacz załącznik 434368Zobacz załącznik 434370
Bluza i koszula - 10zł/ szt.
Reszta ubranek 5 zł/ szt.
 
reklama
Do góry