• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

kupię, sprzedam, zamienię

reklama
Hej, mam do sprzedania sandałki dziewczęce, nowe z metką rozmiar 26.....kupiłam Emilce, ale się okazało, że ma za grubą nogę:eek: Cena to 35zł z przesyłką, jak ktoś zainteresowany to poproszę wp:-)
SAM_1354.jpgSAM_1355.jpgSAM_1356.jpg
 
Witam czerwcowe mamy :)
Jestem mamą Julki również czerwcowy dzieciaczek (2010 :) )
Zapraszam do zakupu ciuszków, bucików i zabawek po mojej córeczce:
https://www.babyboom.pl/forum/sprze...rozmiar-68-86-nowe-i-uzywane-zapraszam-58754/

Mam całą dużą torbę ciuszków i zabawek którymi moja córa się już nie bawi (są one w stanie bardzo dobrym) jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o informację jakie ciuszki są potrzebne i w jakim rozmiarze na priw to podeślę zdjęcia.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry