Bubasek
Zakochana w Dzióbku :)
no babeczki nie proznuja...
odwroce sie na chwile a tu juz 5 stron nowych zapisanych ;-)
ja juz sie zegnam dzis bo sen mnie bierze, chociaz raz, bo wiecznie 1-2 spac ide
moze dlatgeo ze egzamin dzis pisalam to zmeczona jestem.
Jutro tylko jedne zajecia na szczescie :-) i wolneeee
dobranoc kochane :-)
odwroce sie na chwile a tu juz 5 stron nowych zapisanych ;-)
ja juz sie zegnam dzis bo sen mnie bierze, chociaz raz, bo wiecznie 1-2 spac ide
moze dlatgeo ze egzamin dzis pisalam to zmeczona jestem.
Jutro tylko jedne zajecia na szczescie :-) i wolneeee
dobranoc kochane :-)
...ale całe szczęście że oprócz bombek nikt nie doznał żadnego uszczerbku.
A najgorsze jest to,ze moj maz juz sobie imie wymyslil i powiedzial ze zadne inne nie bedzie
.


Mąż klnie na czym ziemia stoi,bo to oczywiście moja wina,że źle oprawił choinkę