reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy:-):-)

Strasznie żałuję, że tym razem się nie udało:-( Jednak pocieszam się tym, że njaprawdopodobniej to ciąża pozamaciczna więc nie było szans na jej utzrymanie(w niedzielę będę miała kolejne USG, żeby to potwierdzic, bo jak narazie to nie widac dzidzi w macicy ale testy ciągle wychodzą pozytywne) Żal mi, że nie urodzę w kwietniu. Nie wiem czemu ale cieszyłam się, że to właśnie kwiecień:-) Ale nie poddam się;-)

No i będę Was podglądac i trzymac kciuki za Was i Wasze fasolinki:-)
 
Szkoda mi Ciebie bidulo. Ale jeżeli to ciąża pozamaciczna to i tak masz szczęście. Moja znajoma miała w takiej ciąży SILNE BóLE BRZUCHA i usunęli jej jajowód:-(
 
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy:-):-)

Strasznie żałuję, że tym razem się nie udało:-( Jednak pocieszam się tym, że njaprawdopodobniej to ciąża pozamaciczna więc nie było szans na jej utzrymanie(w niedzielę będę miała kolejne USG, żeby to potwierdzic, bo jak narazie to nie widac dzidzi w macicy ale testy ciągle wychodzą pozytywne) Żal mi, że nie urodzę w kwietniu. Nie wiem czemu ale cieszyłam się, że to właśnie kwiecień:-) Ale nie poddam się;-)

No i będę Was podglądac i trzymac kciuki za Was i Wasze fasolinki:-)

Sylwia bardzo mi przykro!
Trzymam kciuki, żebyś niedługo mogła znów pochwalić sie cudowną nowiną.
Powodzenia!

Ja też się troszkę martwię tym systemem opieli zdrowotnej tu w UK. Byłam u GP ponad tydzień temu, zgłosoła mnie w wybranym szpitalu i mam czekać na spotkanie, a tu ani widu ani słychu ze szpitala.
 
Ostatnia edycja:
Sylwuś jest mi naprawdę bardzo przykro i smutno przez to co ci się przytrafiło.
Ale nie wychodzę z podziwu dla Ciebie twarda baba jesteś:szok::szok:
Zagladaj do nas koniecznie.
Życze duzo szczęścia i wytrwałości. Wielkie buziaki :wink::wink:
 
Sylwia bardzo mi przykro i trzymaj sie.Sciskam cie mocno.
Alka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu.

Ktoras z was pisala o mdlosciach.Ja przy pierwszej ciazy w 1 trymestrze koncowka i poczatek 2 trymestru to co dziennie rytulal byl z wizyta w kibelku.Nic nie moglam jesc bo zaraz lecialam do toalety,strasznie wtedy schudlam.I pozniej tylko kilka razy przed porodem.Jak narazie nie mam mdlosci :-):-):-):-):-)i nie teskno mi do przytulania sie do kibelka.Jak narazie to mam zachcianki i wlasnie wcinam chipsy i czekolade:-):-):-)na zmiane:-):-):-)
 
reklama
Alka ogromne gratulacje z okazji rocznicy :D
Sylwia.... :sad: nie ma sprawiedliwosci...:no: trzymaj sie kochana.....:sad: normalnie płakac sie chce na sama mysl :(
 
Do góry