reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Lekarka nic nie mowila ,że jest coś nie tak, wiec staram się o tym nie myslec, zobaczymy co będzie na następnym usg.
P.s Ja tez nie umiem dodać suwaczka :)))
A w ogole jezeli chodzi o moje objawy to głównie ogromny apetyt, ale może on być też spowodowany tym,że rzuciłam palanie :)
A, jeszcze miałam Was o coś zapytać....Wychodzi mi ze teraz kończy się 9 tydzien,ale strasznie rośnie mi brzuch., ludzie pytają, ktory to miesiac....troche sie martwie , bo nie mieszcze się już w zadne ciuszki :):)
 
reklama
A ja rosne jakos tak od biustu do bioder...biust moglby pozniej taki zostac, ale reszta zaczyna mnie przerazac:tak:nic to, najwazniejsze, zeby dzidzia byla zdrowa:-D
 
No właśnie mi biust też podskoczył o miseczke :) Mam nadzieje,że tak zostanie:)
A co do brzucha...to widocznie tak musi byc . tylko dlaczego tak wczesnie??? Myslalam ,że 5-6 miesiac i dopiero zaczyna "wybuchać" brzuszek....a tu tak wczesnie....No nic, najwazniejsze są Nasze dzidzie...:tak:
 
Hej,melduję po wizycie u gina, dzidziuś ma prawie 2 cm,czyli jest większy niż "powinien",serduszko ładnie bije.Ja się za to czuję tragicznie.W karcie mam napisane "oszczędzający tryb życia" tyle,że mój trzylatek nie umie czytać,hehehe.Buziaki. __________________
 
Witajcie dziewczyny!

Biuścik to od pierwszych tygodni zaczął mi rosnąć ku zadowoleniu mojego M, teraz troszkę przy stopował :-(, ale dla mnie wystarczy.
Dziś w pracy musiałam rozpiąć spodnie pod koszulką, bo już mi się brzucho nie mieści. Ale prawda to, że lepiej niech idzie w brzuch niż w tyłek.
To moja kolejna ciąża i pamietam jak po pierwszym porodzie, zaraz po wszystkim połozyłam rękę na brzuchu a ona mi opadła - dziwne uczucie. Zaraz potem połozyli worek z lodem na obkurczenie naczyń i kazali rodzić łoźysko.
Tak więc delektujcie się słoneczka rosnącym brzuszkiem, bo jak się podliczy to mamy już prawie 1/4 za sobą (licząc 40tygodni ciąży).
 
Hej,melduję po wizycie u gina, dzidziuś ma prawie 2 cm,czyli jest większy niż "powinien",serduszko ładnie bije.Ja się za to czuję tragicznie.W karcie mam napisane "oszczędzający tryb życia" tyle,że mój trzylatek nie umie czytać,hehehe.Buziaki. __________________

To super. ze z dzidzia wszytko OK...

lepiej niech ciaza idzie w brzuch niz w tyłek:tak:brzch spadnie po porodzie a tyłek może zostać :dry:

W pierwszej ciazy poszło w biodra ...
Teraz mam nadzieje ze pojdzie w biust i brzuch;-) ale brzuch mam juz spory...

Jak mam dodać suwaczki?? :))))

agnieszka wchodzisz w USTAWIENIA potem w ==> Edytuj Sygnaturę i tak wstawisz Kod z suwaczka zaczynajcay sie do [url/......
A zeby zrobic swaczek kliknij na ktorys z naszych to ci wyskaczy strona z suwaczkami...
powodzenia...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie przyszłe Mamuśki :)

Skąd Wy macie takie fajne , kolorowe kalendarzyki .? Też bym takie chciała :)

Staram się myśleć optymistycznie , ale te całodniowe mdłości mnie dobijają :(
Dowiedziałam się , że są jakieś tabletki łagodzące te objawy , więc jak będę u mojego lekarza to go zapytam .

Pozdrawiam Was wszystkie :)
 
reklama
Dziękuje za informację, ale i tak nie wiem, czy mi się udało z tymi suwaczkami:)
Gabi- Bardzo się cieszę, zycze wszystkiego najlepszego!!!
Ja tylko odliczam dni do kolejnego Usg.
A tak w ogole to są tabletki na mdłości, mi lekarka je wypisała, ale narazie nie mam koniecznosci ich brać :) ( Na szczescie)
 
Do góry