reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Wpadam powiedzieć dobrej nocki!\
Miałam dziś pracowity dzień. Byłyśmy u teściowej na działce, pokosiłam trawkę, potem mama poprosiła, bym upiekła jej ciasta na imieniny. Zamówiła królewiec i tort z Czarnolasu :-p i tak gratisowo upiekę jeszcze zeberkę.:sorry2:
Uwielbiam robić ciasta ...... jeść je jeszcze bardziej :cool2:.
Postanowiłam wziąć się konkretnie za brzuszek i co: poczytałam o ćwiczeniach, zrobiłam 2 kanapeczki z soloną słoninką (dostałam od babci :-p) i cebulką, zagryzłam algidą i poszłam lulu :baffled:. I jak tu do formy wrócić :confused:
Do jutra
 
reklama
dzien doberek:-)
az wstyd przyznac, ale dawno nie zagladalam na otwarty, bo czasu jakos brak:zawstydzona/y: z pelna swiadomoscia stwierdzam, ze w moim przypadku doba powinna trwac conajmniej 28h, a te 4 dodatkowe godz to na doczytanie wszystkiego na forum;-) kurcze takie plodne jestescie dziewczyny, ze nie sposob was nadrobic..
nio i jak widac ja juz na nogach.. napilam sie z mezusiem kawy zanim poszedl do pracy, a teraz na necie siedze;-) nasze dziecie juz nie spi, lezy sobie na lozku i guga.. co jakis czas zaczyna sie zloscic, wiec lece z cycem, a on szczela mi swoj nadal bezzebny usmiech jakby chcial powiedziec "mamusiu nie licz na to, ze pojde spac":-D hi hi
nio, ale nie o tym wsumie chcialam napisac..
dopiero teraz doczytalam, ze Kajtus mial wypadek:zawstydzona/y: Kamile sciskam mocno was obojga i trzymam kciuki, zebyscie wyszli z tego bez najmniejszych obrazen:tak:
Spaczyna spoznione, ale szczere zyczonka dla Karolka:tak: buziak w stopke na 5 miesiecy;-)
hmm.. i tu dopadla mnie skleroza:dry: albo raczej za duzy natlok inf na raz:sorry2: lece popatrzec na inne watki, co bym sie pozniej niezdziwila..
 
Witajcie!!!
A ja sobie wykrakałam ranną pobudkę, a raczej prawie jeszcze nocną, bo o 4:45 jak za oknem było jeszcze ciemno przez ciężkie szare chmurzyska. Chwila pieszczot na łóżku, zmiana pieluchy na śpiocha (znaczy mama śpioch, bo dziecko to skowronek ;-)) i na zabawę do łóżeczka. Niestety jak zwykle czkawka po kwadransie pokrzyżowała moje plany drzemki i ...tak sie już bujamy. Śniadanie i kawusia (Milka) na stole, ale... ręce zajęte klawiaturą :tak:
I jak u Ciebie Malutka - na cyca-usypiacza też byłą bezzębna reakcja z takim samym skutkiem ;-)

Aha - całuski wstópki dla dzisiejszego najważniejszego kawalera Filipka :-D

Idę pomęczyć trochę szkrabka, to moze jeszcze przed południem skusi się na drzemkę ;-)
 
Tylko się witam i biorę się za czytanie!!!!!:tak::-D:tak:

Doczytałam !!!!!

Umarło mi prawe kolano:no::no::no:coś jest mocno nie halo....po tym jak wnosiłam wóz bojowy o masie ok 18 kil na baaardzo wysokie 2 piętro....jak jeszcze raz będę taka"dzielna samodzielna"to karzę się skopać!!!! Nie mogę nogi zgiąć a klękanie jest z powodu bólu :szok::baffled::szok::baffled:.Wolę pominąć milczeniem....

Aha-tulaski dla smyka!!!!!

Dobrze że u Kamil wszystko OK ...
 
Ostatnia edycja:
witam i ja moja za to odwrotnie zasnela o 21 i wstala na cyca o 5 i nadal spi tylko ja juz nie ale ja to raczej nie powinnam narzekac bo tu widze nocne pory 4;45 brrr
 
Witam sie i ja:-)
Pogoda beznadziejna az nic sie nie chce:baffled::confused::dry:
Ale ciesze sie,ze mezus w domku jest:tak:Ja musze isc sprzatac ale cos mi sie nie za bardzo chce...kopnijcie mnie w d.....:sorry2:

aha buziaczki dla maluszka!!!!;-)

Moj kochany synek tez wstal wczesnie.Wprawdzie nie tak jak niektore maluszki ale wczesnie i jeszcze wstawalam do niego chyba z 4 razy w nocy(cos mu sie poprzestawialo od paru dni:dry:)

Dobra lece i wpadne pozniej...
Buziaki i milego dnia zycze;-)
 
hej!
u nas dziecko szaleje od 6:baffled: Teraz padl wiec mam chwilke.Siedze o suchym pysku bo sobie wczoraj nic nie kupilam na sniadanie:zawstydzona/y:Na szczescie moja mama przywiezie coreczce buleczki:tak: (kurcze juz mam prawie 30lat a ona dalej mnie nianczy...)
Adusia-ja Ci skopie tylek wirtualnie ok?Proponuje oblozyc kolano slonina :szok::szok:

Dziecko wczoraj zjadlo 240ml kaszki i o 23 bylo juz glodne.Kurcze co ja mam mu podawac zeby troszke dluzej spal??

Aha-caluski w stopki (nie Twoje oczywiscie:-D:-D:-D)
 
reklama
szwedka podajmy sobie ręce bo ja tez lubie piec:-) a może ten tort wstawisz na forum?(na wątek kulinarny?) bo zabrzmiało apetycznie

adusia///do dupy z tymi wózkami że nic innego nie wynalezli-ja wczoraj tez sie umęczyłam z wózkiem a sąsiadka poginała lekką gondolką i szlag mnie przez chwile trafił bo jej nie lubie a wożka szczerze pozazdrosciłam
 
Do góry